2
fotot
"Palu abi, kui see on võimalik. Kõiki kohustusi ei pea enda kanda võtma." (sincerelybitter.com)
Jaga:     
Naisteleht

Toimekas blogija jagab nippe | Kuidas asjade edasilükkamist vältida?

Nädalavahetus on küll ukse ees ja mõtted on kõikjal mujal ning mitte kohustustel, ent üks toimekas elustiiliblogija ja sisekujunduse lemb jagab nippe, kuidas suudab ta end jagada töö, kooli, eraelu ja blogimise vahel. Ja sinu ülesandeks jääb nendele soovitustele nädalavahetusel vaid mõelda... ning uuel nädalal rakendusse võtta!

"Mitte-edenemine. See on see, kui on vaja teha midagi olulist, aga lõpuks leiad, et pesed nõusid, koristad, teed trenni, külastad vanemaid ja see kõige pakilisem asi jääb viimasele minutile või sootuks tegemata," jagab Mai blogist Sincerely Bitter enda mõtteid.

"Selline asendustegevuse otsimine sai mul alguse kunagi ammu ülikoolis õppides, kui raskete ülesannete puhul lükkasin need muudkui edasi ja tegelesin igasuguste muude asjadega. ...ja nüüd on see halb komme jälle tagasi."

Sedapuhku mõtles ta, et paneb enda jaoks kirja mõtted, kuidas ta oma halvast harjumusest lahti sai ja jagab neid ka teistega.

Mai 10 nippi blogist Sincerely Bitter leiad aga SIIT!

Märgi kõige olulisem (aegkriitilisemad) kohustused punasega ja alusta esmalt nende täitmisega. Kui pakilised/rasked asjad on tehtud, on teisi kohustusi palju lihtsam täita. (sincerelybitter.com)

Loe ka neid lugusid