Jaga:     
Naisteleht

Ingrid Peek: "Mulle meeldib mõelda inimolenditest kui multitahukatest."

Peatne Vikerraadio peatoimetaja Ingrid Peek ütleb, et proovi, kuidas tahad, reaalne maailm ei kao meie unistuste kõrvalt kusagile. Seepärast tulebki tegeleda kõigega, mis tundub põnev. Ennast nimetab seni esoteerikasaate juhtimisega kuulsust kogunud naine kõigest huvituvaks multitahukaks. Varsti, raadio peatoimetajana saab ta oma uut tahku näidata.

Möödunud nädalal tekitas paljude hulgas furoori teade, et Eesti ühe enim kuulatud raadio peatoimetajaks saab Ingrid Peek (39). Särav ja sarmikas naine on ennekõike tuntud raadiosaate «Hallo, Kosmos!» kaudu. Paljudele on seetõttu jäänud (ekslik) mulje, et Ingridit kirjeldabki esoteerika, kosmos ja para­normaalsed nähtused.

Kuluaarides sosistatakse, et talle tõi pingelisel konkursil võidu väga hea ettevalmistus ja hästi läbimõeldud visioon. Naise pühendumine on alati olnud eeskujulik, nii ajakirjanduse, raadio- ja teletöö kui ka tipptasemel turunduse vallas. Peale meeletu töövõime iseloomustab teda ka ülisärav ja positiivne olek, komplimente jagub tal kõigile. Ingrid teeb palju ja jaksab veel! Siiani on olnud tema elu suuresti projektipõhine, nüüd astub ta suure sammu edasi ja võtab vastu täiskohaga juhi töö.

Seitse aastat tagasi tegid sa kosmosesaate, sest sulle näis, et õhus on midagi, millest peab rääkima. Nüüd on sinu väljakutse Vikerraadio. Milline on Ingrid Peek, kes pole seotud saatega «Hallo, Kosmos!»?

Mulle meeldib mõelda inimolenditest kui multitahukatest. Meil kõigil on ju eri tahke: oma sisemaailm, suhted, kokkupuutekohad sõprade ja lähedastega. Mõni tahk on väljapoole nähtav, teine isiklik. Nii ka minu puhul. Ajakirjanikutöö saates «Hallo, Kosmos!» on olnud üks suur väga hästi nähtav tahk minust. Nüüd algab aeg, kus minunimeline multitahukas saab näidata uut tahku. Loodan, et see aitab kaasa Vikerraadio edendamisele.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid