Erkki Sarapuu (Daisy Lappard)
Jaga:     
Naisteleht

Erkki Sarapuu 3 nippi, mis aitavad tal head tuju ülal hoida

Alati positiivne telemees Erkki Sarapuu (38) avaldab kolm nippi, mis aitavad tal head tuju ülal hoida.

Võta raskes olukorras huumor appi

Iga kord, kui olukord hakkab muutuma ebameeldivaks või närviliseks, proovin situatsiooni analüüsides leida midagi, mis pakuks nalja. Niimoodi suudab ka kõige ebameeldivamad asjad kergelt seljatada.

Leia hingelähedane harrastus

Et igapäevarutiinist vabaneda, tuleks leida endale meelepärane hobi ja sellega tegeleda – aitab väga hästi mõtteid korrastada ja mujale viia. Minu hobi on golf, autod, mootorrattad. Golfiga olen tegelenud juba peaaegu kaheksa aastat ja tundub, et mida rohkem ma seda mängin, seda vähem oskan. Teisalt see just lisabki meeldiva väljakutse ja soovi edasi pusida, paremaid tulemusi saavutada. Huvi autode, mootorrataste ja muude tehnikaseadmete vastu on mul juba varajasest nooruspõlvest. Oma esimest tsiklit putitasin põlve otsas, olles 11–12aastane. Siiani on meeles tunne, kui pärast paarinädalast nokitsemist ja katsetamist sai mootorile hääled sisse, mis siis, et kõigest kümneks minutiks.

Rõõmusta lähedasi omatehtud toiduga

Veel üks suur hobi ja rutiinitapja on minu jaoks toiduvalmistamine. Olen suur grillimise fanaatik – elav tuli lisab toidule erilise ja maagilise maitsenüansi. Üsna pika hobigrillija karjääri jooksul olen aru saanud, et ainuüksi tuimast retsepti järgimisest hea toidu valmistamiseks ei piisa. Toit on maitsev siis, kui see on tehtud hingega ja hea seltskonna saatel. Eriti mõnus on oma lähedasi ja sõpru uute põnevate roogadega rõõmustada.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid