Naisteleht

Tuuli Rand: "Jah, minu elus on praegu armastus ja see on paganama hea." 

Naisteleht, 5. juuli 2017, 08:40
Foto: erakogu
Eesti muusikamaastikule mõni aeg tagasi hoogsalt tuhisenud artist nimega Windy Beach ehk Tuuli Rand on sellele järgnenud tuulevaikusest taas välja tulemas. «Oluline on areneda ja aru saada, mida sa elus veel tahad,» leiab tasakaalu otsiv naine uute alguste väravas.

Tuuli (27) sõnul on ta vahepeal, veidi tagasitõmbununa kasvanud nii naise, inimese kui ka muusikuna ja seda on loodetavasti kosta ka laulja viimases loos ning näha tegemistes. «Aasta tagasi tundsin, et senine ammendas end ja tuleb edasi liikuda,» selgitab Tuuli. Vajadus uue alguse järele päädis sellega, et ta läks ülikooli reklaami ja imagoloogiat õppima.

Millest on inspireeritud sinu viimane singel?

«Mine» on üks nendest lugudest, mille puhul tunnen, et see räägib ehedast emotsioonist, millega iga inimene on pidanud mingi hetk tegelema. Armastuse kõrval on üks võimsamaid tundeid igatsus, mis inspireeriski mind seda lugu kirjutama. Tunda kellegi vastu midagi nii võimsat, et iga lahus oldud minut on raske – pidin selle tunde tabama ja kirja panema.

Sellest võib järeldada, et su elu täidab praegu armastus?

Jah, minu elus on praegu armastus ja see on paganama hea. Armastus on ilus tunne ja seda tasub hoida. Olen väga emotsionaalne naine – kui armastan, siis täiega, ja kui igatsen, on see väga sügav.

Sa said tuule tiibadesse «Eesti laulu» konkursil. Mida see sulle andis?

Oi, «Eesti laul» õpetas ja kasvatas palju. Olen praegu elus sellises punktis, kus võtan iga kogemust kui õppetundi ning kavatsen õppida kõigest, mis elu annab.

Mis sind muusika juurde tõi ja kuidas sündis Windy Beach?

Windy Beach sai alguse kolm aastat tagasi Ameerikas reisides. Käisin muusikafestivalil Coachella ning sain nii suure ilmutuse ja inspiratsiooni osaks, et sündiski idee Windy Beachi nime all muusikat looma hakata. Mind innustavad emotsioonid, ambitsioon ja visioon teha midagi teistmoodi, kui Eestis praegu on. Tundub, et see miski, mis minust välja pulbitses, veel ei rauge, kuigi vahepeal on vaja natuke aega ka iseendale aega. Need eesmärgid, mis ma endale Windy Beachina püstitasin, ka saavutasin: kirjutada esimene lugu, saada «Eesti laulule», teha igale loole muusikavideo ja anda välja plaat. Kui ma vaatan oma eelmisele aastale, siis ei imesta, et olin vahepeal energiast tühi. Oligi vaja natuke akusid laadida.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Samal teemal

1. märts 2018, 12:09
KUULA | Tuuli Ranna ja Kristel Aaslaiu duo Öed avaldas esimese singli
9. juuli 2017, 07:00
AVESTA 09.07: Kui täna saad raha, siis varsti saad seda veelgi
8. juuli 2017, 18:48
AVESTA 08.07: Kui sa ei ole õiglane ja teed kellelegi ülekohut, siis järgneb karm karistus
8. juuli 2017, 08:51
Läbi mõtlemata asukohaga tätoveering või augustamine võib tekitada seletamatuid tervisehädasid