2
fotot
Jaga:     
Naisteleht

AVESTA 16.07 | Ära tee tähtsaid tegusid ega alusta uute ettevõtmistega

PÄEVA OLEMUS: Täna on kriitiline, võiks öelda, et lausa saatanlik maa saladuste päev. Püüa olla võimalikult rahulik ja emotsioonitu, räägi ja suhtle nii vähe kui võimalik. Ära tee tähtsaid tegusid ega alusta uute ettevõtmistega. Parim variant on täna tunda tühjust ja emotsioonitust. Kui tekib raskustunne või kui tunned, et tahad end pidevalt pesta, toimib sinus kaitse täna ründavate energiate eest.

Kuutsükli 22. päev on seotud Kreeka mütoloogiast tuntud Hephaistose, sepatöö jumalaga, ja see tähistab püsivust, kosmilisi seadusi, teadmisi ja infovälja. See on maagiline tarkuse ja salateadmiste kasutamise, mitteverbaalse maagia päev. Tulevikku võib ennustada erinevate kujundite – sümbolite, piltide või ornamentide abil. Ennustamiseks sobivad ruunimärgid, juhuslikult valitud numbrid, piltidega kaardid vms. Nende üle mediteerimine võib avada salajase tee teadmiste juurde.

TOIT: Võib süüa kõike peale soojavereliste liha ja verega tehtud toitude. Toit peab olema ühel toidukorral ühte tüüpi. Kuu ei soosi paastumist, sest see on üks energia kogumise päevist.

Kogu Avesta kalendrit, päeva märkidest ja õigest toidust loe edasi Naistelehe digiajakirjast!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid