2
fotot
Jaga:     
Naisteleht

Kunstnik Martin Saar leidis oma ellu tõelise naise: "Meie pilgud kohtusid ühes salajases kohas."

Näitlejanna Ingrid Margus ja kunstnik Martin Saar on paar olnud juba rohkem kui aasta. Naine sattus juhuse tahtel Martini maalitundi. See oli noorte esimene kohting, millest sai alguse suur armastuslugu.

Keeruline on mitte märgata kaht üdini armunud inimest. Üks kaunis muusa ja teine tema meister. Ingrid Margus (23) vallutas hetkega hinnatud kunstniku Martini (37) südame. Mees saadab kallimat igal võimalusel ka tööl, soovides olla oma armastatu lähedal.

Noored kohtusid esimest korda kaunis lossis Toompeal. «Meie pilgud kohtusid ühes salajases kohas ja see oli väga õige tunne,» ütleb Ingrid nüüd. Naise sõnul oli selleks lihtsalt parashetk.

Uus lehekülg ja suured ­elumuutused

Armastus ja suhted tulevad nende juurde, kes neid enda ellu ootavad. Vahel öeldakse, et oma soovidega tuleb ettevaatlik olla, sest see, kes otsib armastust, selle ka leiab. Ingrid ja Martin on rõõmsad, et kohtusid just siis, kui mõlemad olid suureks muutuseks valmis. «Mina küll soovisin, et suhe või õige inimene lõpuks mu ellu tuleks,» tunnistab kunstnik. Mees nendib, et kirjutas isegi toona üles, milliste omadustega tema uus partner olla võiks. «Teadsin, et vajan oma ellu tõelist naist. Siin ta nüüd on.»

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid