3
fotot
Jaga:     
Naisteleht

Tuntud blogija Mallukas astus poliitikasse Reformierakonna ridades

"No mis sa hädaga ära teed, nüüd eliit peabki Eestist ära kolima, sest mõttest minna poliitikasse sündiski plaan ja nüüd on nii, et täna käisin viskasin allkirjad alla," kirjutab Mariann Treimann enda värskes blogipostituses. "Olen väike jupikene Reformierakonnast ja sügisel saavad minu poolt hääletada kõik Nõmme linnaosas elavad inimesed."

"Mulle lihtsalt tundus, et Reformierakond on kuidagi minu vaadetega kõige rohkem klappiv värk. Just nemad tahavad läbi pressida lasteaeda kohatasu kaotamise ja üldse lasteaedasid korda klanida.

Ma nüüd kujutan ette, et see tekitab paljudes suure küsimärgi, sest ma olen ju korduvalt rõhutanud seda, et ma ei tea poliitikast mitte essugi ja isegi seda ei teadnud ma jupp aega tagasi, mis asi on koalitsioon (ps! kirjuta veel nalja pärast “kualitsioon” osadel eluaeg hämming põlvini :D).

Olgem ausad, minu eesmärk ei olegi kuskile riigkokku ronida ja seal mitmeid tonne palka saada, vaid ma lihtsalt elan Nõmmel, ma kavatsen siia elama jääda ja oma lapsi siin üles kasvatada. Seetõttu tundub mulle adekvaatne mõte, et võiks siis siinset elu oma nõu ja jõuga natukene mugavamaks ja mõnusaks muuta. Mõtteid mul nagu on."

Mida täpsemalt plaanib Mallukas peale hakata - uudista tema mõtteid täpsemalt edasi SIIT!

"Et tõestada seda, et ma pole maksumaksja raha kulutamise peal väljas, otsustasin ma ka kallite valimisplakatite asemel ise sellised pildid valmis teha. Kujutage lihtsalt ette, et näete neid bussipeatustes ja ongi paar sotti maksumaksja raha säästetud nagu naksti!" (mallukas.com)

Loe ka neid lugusid