Jaga:     
Naisteleht

AVESTA 24.08 | Soovitatav on meenutada oma elusündmusi ja õppida saadud õppetundidest

PÄEVA OLEMUS: Päikese päev on pühendatud surematusele ning seotud elu tärkamise, armastuse, rõõmu ja puhastava naeruga. Tegele loominguliste ja loovate ettevõtmistega, mis sümboliseerivad elu jätkuvust, igavest ja ajavälist. Viibi võimalikult palju värske õhu käes. Naudi elu, suhtle, lõbutse ja tunne end hästi. Ära anna lubadusi. Päeva maagiline tegevus on seemnete külvamine ja taimede istutamine. Lõikelilli ei kingita. Okste lõikamine, lillede murdmine ja puude raiumine hävitab taevase soosingu, sest taimede ja elu valitseja on ka karm kohtunik.

Kell 9.14 algava kuutsükli 4. päeva energia soosib looduses viibimist ja sellega suhtlemist. Samuti on see hea päev palveteks ja meditatsiooniks. Soovitatav on meenutada oma elusündmusi ja õppida saadud õppetundidest. Sellega tunnetame oma valikut, eriti siis, kui hindame õigesti situatsioone ja eluraskusi, mis meil koormana lasuvad. Ümber kujunedes või muutudes paremuse ja ­mõistvuse poole saame egregori kaitse.

TOIT: Kasulik on süüa teravilja- ja leivatooteid. Mahlad peavad olema viljalihaga. Ära söö midagi sellist, mida sa tegelikult ei taha.

Kogu Avesta kalendrit, päeva märkidest ja õigest toidust loe edasi Naistelehe digiajakirjast!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid