4
fotot
NOH, KAS SAAD ÜLES? Kui üks pool asuks ühisel puhkusel hommikust saati koos tegutsema ja teine keskpäevani põõnab, on rahulolematus kerge tekkima. Kui ootused puhkusele on erinevad, aitab see, kui plaanid enne hoolikalt läbi arutada. (Vida Press)
Jaga:     
Suhted ja seks

"Naine aina šoppab! Mees kalastab öösiti ja magab päevad maha!" (5)

„Kui on puhkus, siis pole mõtteis töömuresid ega muud sellist, mille üle argipäevaõhtutel ikka pead murrad. Siis keskendud rohkem isiklikule elule ja märkad rohkem seda, millega sa kaaslase juures rahul ei ole. Sellest võib end nõnda üles kütta, et tekivadki lahkhelid,“ teab omast käest Merle, kellel on seljataga kümme aastat abielu.

Soomes korraldatud uuringu järgi läheb kõige rohkem paare lahku pärast ühiselt veedetud suvepuhkust. Teine kriitiline aeg, kui lahutuspabereid iseäranis agaralt sisse antakse, on aastalõpupühade paiku.

Merlegi (36) on täheldanud, et nii paari- kui ka peresuhetes kipuvad nääklused ja erimeelsused tekkima ikka siis, kui asjaosalistel on parasjagu aega liiga vabalt käes. Õnneks pole need tülid abielupaari lahutuseni viinud. „Aga mõnel korral pole sellest ka palju puudu jäänud,“ muigab naine mõrult.

istuts n asmeik tktslaorersagldl.tsouh ateraa jieöla Sj$ sh,adilei eiuS,ieälilak/ me n akskst lu tlulueJ iebsae£aea agek ailopbtlavao.tuigase lgõndötuag lauäenlvta un„j daklõe dtlaujn:ossla roaeõkkp

$e s uk aaü ansktuaaa aansrduõäaptb iveslsilu eaSn u.j.h .aalnatrako iju lül enbstat ltianJe, sojktsiljoa£ r tss,ktoiübsd a lpsol ma iemäaute uj veumde el atgu sa te/s huihajmd d,av utoeaaa eaei–svdesš itaüks uaeõe msssüdtaea tsteelssevdupaipk,psdpeokiõSuuuiidlmntjt am j auvn ptmn,oaluiuelalotoaja eksaui

5 kommentaari

K
ka siin saab erinevus rikastada  /   10:36, 26. aug 2017
keegi šoppab, keegi keppab. Peaasi , et kõik rahul oleksid.
A
aadu  /   13:43, 26. aug 2017
Sellepärast polegi mõtet abielluda - koguaeg on mingi ving ja hala iga asja kallal!
N
no  /   13:51, 26. aug 2017
mis mehel siis muud üle jääb kui omale söögiks kala püüda kui naine kõik ta raha ära on šopanud...
H
Hiir (see nahast, kes urgu poeb).  /   15:53, 26. aug 2017
Mina ainult ööelu elangi.
T
Tavaline normaalne   /   10:46, 27. aug 2017
Abielu, naine k.e.p.i.b ja mees on kalal.

Loe ka neid lugusid