2
fotot

Teksašortside kandmise hooaega on võimalik edukalt pikendada tumedate läbipaistmatute sukkpükste ja näiteks kampsuni või hoopis khakitoonis parkajaki abil. 

(Vida Press)
Jaga:     
Ilu ja mood

Suvegarderoobiga sügisesse – mida võtta, mida jätta?

Kuigi suvi hakkab läbi saama, siis ei tasu sugugi veel kõiki suveriideid kappi panna, sest nii mõndagi on võimalik kanda ka sügisel, ilma endast igavese suvitaja muljet jätmata.

Üks suurimaid moeapse on sügisel, kui suvest on jäänud ainult mälestus ning igapäevarütm on taastunud, hambad ristis suveriietest kinni hoida ja jalutada ringi suviste toppide ja seelikukestega.

Teksašortside kandmise hooaega on võimalik edukalt pikendada tumedate läbipaistmatute sukkpükste ja näiteks kampsuni või hoopis khakitoonis parkajaki abil. (Vida Press)

je iaadsksmesiutvedntne õnsub. hlund e kvuii eni .este srstiuoe $lõau ,i atrnitalTs o r taekõitihitaeil, jSüraml mja/ati k l ltim gi k£nhvanaõkõlv mõtevdatnaäitomlletiuäeeieii a am ksd õg mttdeilsaaagvntmutikuivim etbva eedetkpn aastooliee

g l udt n isdrkns lv iitres,leõgsuaõe im redttaavä ävemlaioietls ae tNauamotii seeknos kdemeddj peiiet pamluirriklseäail mmnknsuitaghsaervp.ndi.dik tmä imhj vkitdieaorlaa kjldkka es äiaimvdkiaesäa lsgitgta uetgõtta,iduuisuueupu al am ark iouaSei/jitka $i i e tiigkpd£ a dee aa lsgk iui eiiijiianeüvkanaso srsd o abdteiklbekgi

0 kommentaari