Naisteleht

Supernaine Susanna – sõdur, striptiisitar, soovahetaja 

Naisteleht, 27. august 2017, 10:40
Foto: Daisy Lappard
Susanna on naine, kes sündis valesse kehasse. Tal oli aga hoolimata raskustest piisavalt söakust ja pealehakkamist, et looduse vingerpussi kohendada ja kooruda nagu liblikas poisi kehast säravaks ning kauniks naiseks.

Kui Susanna (42) tänaval vastu tuleb, ei oskaks keegi aimata, et 170 sentimeetri pikkune sale naisterahvas on kunagi olnud mees. Ta palub, et tema pere­nimi jääks saladuseks. Ta ei taha oma perekonnale probleeme. Naise sõnul on teda paljud mõnitanud ja perverdiks nimetanud. «Mõni ütles kohe väga kurjasti ja halvasti. Olen selle peale naeratades vastanud, et kui sinu laps oleks selline, kas sa siis ka niimoodi suhtuksid,» sõnab Susanna, kelle soontes voolab segaveri. Tema vanaisa on ukrainlane, isa venelane ja ema eestlane. Susannal, sünninimega Alekseil, on ka kaks nooremat õde.

Ma ei anna kleiti tagasi!

Naine ütleb, et sai juba varases nooruses aru, et temas on midagi teisiti. Ta mängis lasteaias kogu aeg tüdrukutega. Talle meeldisid nukukesed, kleidid ja end ehtida, kuigi kasvatajad viisid ta ikka autode ja klotsidega mängima.

Väike Aleksei märkas järjest enam, et midagi on paigast ära. Ta mäletab selgelt hetke kolmandas klassis, kui teadvustas, et peaks hoopis olema tüdruk. Saatus mängis ise talle selle situatsiooni kätte. Nimelt korraldati kooli laulupidu ja tema klassis lauldi aastaaegadest. Esinema valiti kauni lauluhäälega kolm tüdrukut. Neile tehti ilusad lillelised kleidid, kuid üks esinejatest haigestus ja talle tuli kiirelt asendus leida. Alekseile meeldis väga laulda ja nii valitigi tema. «Sain kleiti kanda. Pärg pandi pähe ja ilus satsiline kleit selga. Ma ei tahtnud neid üldse ära anda,» meenutab Susanna, kes hiljem hakkas oma sisemist tütarlast rõõmustama vargsi meikimisega, nagu ikka murdeeas neidudel kombeks.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse