Suhted ja seks

3 viisi, kuidas mees paneb naise end ilusana tundma! (1)

Õhtuleht.ee, 8. september 2017, 10:14
 PantherMedia / Scanpix
Iga naine väärib meest, kes tekitaks temas tunde, et just see naine on tema jaoks kõige ilusam, kaunim ja hinnalisem.  Ometigi jääb sageli sellest suhtes puudu. Vihjeks meestele: naised tahavad teada ja tunda, et te neid endiselt atratiivseks peate!

Mehed kohanevad suhtes ja muutuvad nagu rutiinseteks robotiteks, kes teevad vajalikud asjad ära, aga tundeid ja emotsioone justkui neil poleks, kirjutab Your Tango.

Samas vajavad nende naised just seda tunnet. Tunnet, et nad on endiselt atraktiivsed ja neid tahetakse. Mehed muutuvad ajaga aga kaugeks.

Kõik ei pea siiski kadunud olema, sest mehel on kolm väga lihtsat võimalust, kuidas naisele oma armastust ja soojust näidata. Kui mõni naine tunneb suhtes üksildust ja leigust, siis võib meest nende kolme sammu suunas juhtida.

Kuidas tekitada naises tunne, et ta on kaunis ja sa endiselt armastad teda väga?

1. Silmadega

Mees peaks vaatama naist pilguga, mis annaks märku, et seda naist on ta terve elu oodanud ja tahtnud. Mees võiks pilguga anda edasi tunde, kus tema esindaks kõrbe ja naine oleks vaba ja vallatu ookean. Mehe silmis peaks olema nälg selle erakordse naise vastu. 

2. Kätega

Mees peaks puudutama naist viisil, kuidas ta kunagi pole varem kedagi puudutanud. Andma endast kõik! Meest võib aidata mõte, et ei näe oma kallimat pikemat aega. Puudutada õrnalt või haarata lustlikult. Mõelda naise kehast nagu õrnast ja siledast siidist... Puudutada ja mõelda, et ta on kõige õnnelikum inimene maailmas, et saab seda naist puudutada.

3. Suuga

Mees peaks naisele ütlema, mis talle tema juures meeldib. Mida on naises seksikat. Rääkima ja kirjeldama, mis tundeid naine mehes tekitab. Kinnitama ja rääkima oma armastusest, selle tunde tugevusest ja sellest, kuidas see mehe naise ees võimetuks muudab.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee