Naisteleht

Kuidas ära tunda, kas sinus on varjatud esoteerilisi võimeid? 

Naisteleht, 15. september 2017, 10:49
 Michiko Tierney
Peaaegu iga inimene on vähemalt korra elus, kasvõi lapsena unistanud, et ta suudaks ­midagi erilist teha. Paljudel meie ­hulgast ongi võimed, millest nad ise veel teadlikud pole. Sellest, kuidas neid avastada, räägib ­esoteerik ja veebilehe Salamaailm autor Kadri Heinmaa.

Lapseea unistusi inspireerib tihti mõni film, multikas või tele­seriaal – soovitakse välgukiirusel liikuda, lennata, teleporteeruda, asju mõttega liigutada ja nii edasi. Sellised võimed jäävad siiski unistuseks ja kinolina fantaasiaks, kuid esineb ka reaalseid ülivõimeid. Järjest enam avastavad inimesed meie ümber, et suudavad suhelda teispoolsusega, ravitseda käte ja mõttejõuga ning täiesti müstilisel kombel kujundada end ümbritsevat maailma vastavalt oma soovile.

Selliseid võimeid võib esineda rohkem, kui inimesed tegelikult arvavad. Igaühel on selleks mingisugune eeldus. Võib isegi öelda, et igaühes on peidus väike nõid. Väga palju esineb olukordi, kus täiesti tavalised inimesed näevad või tunnevad midagi ette ja kogevad nõnda tõeliselt müstilisi hetki. Mõnel tuleb selliseid seiku ette rohkem, teisel vähem. Niisuguste võimete olemasolu kindel märk on nendesse uskumine. Samas võib uskumine saada alguse pärast mõnda seletamatut kogemust, mis näitab valmisolekut oma võimeid edasi arendada. Ekstrasensoorsed võimed avalduvad vaikselt, alguses väikeste, hiljem järjest olulisemate ilmingutena. Mitmete märkide kokkulangemisel võib aga juba eksimatult öelda, et inimesel on erivõimed. See, kas ta neid edasi arendab, on juba igaühe enda otsus.

Missugused on aga märgid, mis viitavad erivõimetele? Uudista värsket Naistelehte ja saad teada! (Kui tunned enda puhul ära vähemalt kolm järgnevat märki, tasub mõelda, kas võiksid nendele omadustele rohkem keskenduda ja neid edasi arendada.)

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee