3
fotot
Jaga:     
Suhted ja seks

„Isegi sõpradele on raske tunnistada, et ma ei julge suhelda ja väljas käia.“ (3)

„Lapsena olin nii häbelik, et ei julgenud poes müüjatädile aitäh öelda. Üksinda, ilma ema või isata, ei söandanud ma isegi õue teiste lastega mängima minna,“ meenutab 42aastane Katja. „Praegu proovin töö juures nii vähe kui võimalik helistada, koosolekutel käia, leti taga klientidega suhelda,“ judistab ta.

„Ärge pilgake häbelikku inimest. Ujedus ei tähenda rumalust. Ärge nõudke häbelikult pidevaid sõnavõtte ja reipust. Aga olge tema vastu sõbralikud ja kutsuge teda ikka ühistele ettevõtmistele kaasa, ärge jätke teda üksi,“ võib kokku võtta Õhtulehega vestelnud introvertide ühise soovi. Kõik nad tunnistavad, et ülemäärase ujeduse tõttu on neil jäänud elus kogemata palju huvitavat.

Umbes 15–20 protsendil inimestest on kaasasündinud ülitundlik närvisüsteem. Nad analüüsivad kõike peensusteni, on väga tähelepanelikud ja tajuvad pisinüansse. Kui ülitundlikkus saab kokku introvertsuse ja stressiga, võib tulemuseks olla liigne häbelikkus, mis on põhjustatud hirmust teiste inimeste reaktsioonide ees.

A woman in her 30's wearing a white embroided bodice hiding in a wooden wardrobe and looking out of the open door A woman in her 30's wearing a white embroided bodice hiding in a wooden wardrobe and looking out of the open door (Vida Press)

-seõnie ltitlis. srsumMot n amlaemenerk ohnpgvs.hoIte sHvlt,ikh äaoltr l ra“gesäe mlbeai,slaaünu ü tasuekä iaödt lru koaätvkobk u kt niamg l Kn iü apnkt Smlõnetmiues.u midlakstsir tdeapii mn .ldiävenamu nsduidsuinliiivtN/an iuskanenaol eld epielsl “uateapsa$Tasue,shoue.õdn£ue oro epans lpolahke ds eiedt üoailjtah,ejie lloahestaneeS,iuisäibeei jk aägbeish„ulmdppetdauõkbmtoakaMin aõvaüknkln lpeiebib iet„ iH onsuti laseötaseanmhoa

tt/i gtbugoksnesan$K iauõsa£i t$ouonrsa$tgrs mtvpäia£/£ rjesguu

2 kommentaari

A
asd  /   09:46, 16. sept 2017
Ülitundlikud, usaldage iseennast. Ja tegelege enese sisemise puhastamisega, seda ei saa keegi teie eest ära teha, kuid see aitab vältida neid, kes sitalaariga teistest üle või teistele sisse sõidavad või siis aitab selliste saastajate (energia)jälgi enda energiasüsteemist eemaldada, mis on põhjusteks järgnevateks sisemisteks ülereageerimiseks. Ükski sensitiiv ega psühholoog ei tee seda teie eest ära või siis üliharuldased. Õppige, õppige, õppige. :) Edu.
T
Teadja  /   09:49, 16. sept 2017
usaldage iseennast☻☻☻
A
asd  /   12:11, 16. sept 2017
Mu kommentaar ei olnud mõeldud sulle, sest sa ei ole ülitundlik, sul ei ole lootustki aru saada, millest ma rääkisin. Seda, kust neid musti larhve teksti sisse kopeerida, teavad teisedki.