2
fotot
Jaga:     
Naisteleht

Ita Ever: „Minu saladus on see, et mul pole plaani, pole seda iial olnud.“

Nädalavahetus on möödunud ja uus töönädal võtab tuure üles. Naistelehe eelmise nädala kaanestaarid, Eesti teatri alustalad Ita Ever ja Ester pajusoo rääkisid lisaks kultuslavastuse „Pilvede värvid“ keerdkäikudest ka sellest, kuidas end iga päev vormis hoida. Väga inspiteerivad mõtted, mis tasub igaühel üles kirjutada!

Ita Ever: „Minu saladus on see, et mul pole plaani, pole seda iial olnud. Lähen magama, kui mõni põnev seriaal on lõppenud. Einestan õhtuti – mulle meeldib midagi mõnusat süüa – ja siis lähen voodisse. See juhtub kusagil kell üks öösel või pool kaks.

Hommikul vara mulle tõusta ei meeldi. Kui vähegi võimalik, vedelen voodis mõnuga. Kui ma noor olin, no nii 60. eluaastani, olin krapsti! kohe hommikul üleval. Võimlesin ja käisin jooksmas ning tegin Nõmme metsa all pikki tiire. Pärast puusaoperatsiooni ma enam joosta ei saa. Vahel küll käin, aga tõsi on see, et olen laisk ja maias inimene, kellel mingit päevaplaani ei ole.

Armastan šokolaadi, olgu see piimašokolaad või tume. Mulle meeldib ka väga hea konjak. Olen selline ilma päevaplaanita tegelane. See minu laiskus on teist laadi laiskus.

Tõesti, kui mul on vaba päev, ei pane ma end isegi riidesse: söön, mõnulen ja vaatan telerit. Loen midagi, mis mulle meeldib, see on minu kasulik päev, mis annab energiat järgmise päeva jaoks.“

Ester Pajusoo: „Ka minul pole päevaplaani. Minagi olen õhtul kaua üleval, kusagil pool üks öösel ootan und, aga siis võtan unerohu, sest muidu ei jää lihtsalt magama. Kui ma juba kodus olen, siis toimetan ega tee midagi konkreetset. Ainus korrapärane asi on see, et tõusen igal hommikul kell pool üheksa. Isegi kui mul on vaba päev, ei saa ma voodis olla, ise ka ei tea miks. Kuulan ära päevauudised ja joon mõnuga kohvi. Kümne paiku lähen lehtede järele ja loen ning vaatan, mis päev toob.“

Loe veel viimaseid päevi väga põnevat ja südamlikku intervjuud kahe korüfeega, kes tavaliselt intervjuusid ei anna!

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid