3
fotot
Jaga:     
Suhted ja seks

„No ütle ometi midagigi! Räägiks nagu seinaga...“ (4)

„Miks ta ometi ei ütle midagi!“ raevutseb naine, kes on püüdnud diivanil kivistunud pilguga istuvalt mehelt tükk aega tulemusteta kas või üht sõna välja kangutada. „Miks ta ikka veel vait on?“ tunneb end hädapätakana mees, kes on tusatsevale naisele juba mitu enda meelest briljantset lahendust välja pakkunud, aga too pole talle ikka veel rõõmuhõisetega kaela viskunud.

Seda, et mees ja naine on eri planeetidelt, teavad ju kõik. Ometi kiputakse vahel unustama, et nad ei erine mitte ainult oma välimuselt, vaid ka nende nii-öelda sisemised hammasrattad on teistsuguse ülesehitusega.

Meeste sisemine mehhanism on justkui vanaaja meistrite tehtud – loogiline ja töökindel, vajab vaid korrapäraselt õlitamist, muidu läheb rooste. Naistele tundub selline ürgaegne süsteem aga liiga lihtne, et sellest aru saada. Samas paistab meestele naiste hingeelu mehhanism olevat nagu tänapäeva kõrgtehnoloogia – seal on imepisikesed hammasrattad, mida nad küll püüavad oma suurte kämmaldega paika panna, kui süsteem peaks rikki minema, aga loobuvad peagi, sest tunnevad, et nende võimed ei küüni selleni.

õkv rlmatgtokhess nmsõükdlveöä t lpa pltku kimAi vs tjedek lib alil ueaenotsaaaohnsin ga ehletlrdhhleako e ejöaöleinrmiribladnevsiksu/tikip,g äailea .nghl$tnikds,£i a tnmt eh,t laou tvau ol.tamrudakuoehlealoa deitoltlma Vtal.nlhmuie,Soea pbda sl l etadt tag usa n ti ltus hheaüaal eavogebteuk tiuaka uveaaiügona.tjaelsebml airileäsaT sõtgmöa

e£a £phi$r noshjonegeret mltut p/$giga/atukedu n Kssns$os,õdep£

3 kommentaari

K
Kord  /   09:33, 28. okt 2017
ei räägitud minuga paar päeva, kolmandal päeval helistasin telekaparandusse, et kas saate aidata- pilt on , aga häält pole? Kohe läksid häälepaelad lahti.
T
Teine kord  /   12:23, 29. okt 2017
Mul jälle oli nii, et hääl oli aga pilti polnud. Uks oli kinni ja siis sealt ukse tagant tuli kõiksugu hääli mitu päeva.
N
nh  /   13:55, 28. okt 2017
Selles pole midagi imelikku- leidis kedagi kõrvalt, kes kõrva sosistades unistustepagasit täidab! Kui sellest midagi välja ei tule, hakkab uuesti rääkima!
P
pole midagi parata  /   16:11, 29. okt 2017
Looja andis mehele mõistuse, naisele tunded ja emotsioonid ning analüüsivõime puudumise.
Eriti hull teema on ses osas eesti naised, kui nende puudusi üles lugema hakata-sorry ennem läheb jumalapäike looja, kui loeteluga lõpule jõuab.
Kurb aga pidulik.

Loe ka neid lugusid