Naisteleht

Vaata, missugust kirevat elu elab nõiasaate Alisa suhtlusvõrgustikus! 

Naisteleht, 9. november 2017, 19:51
Foto: Instagram
Tänavuse "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" hooaja üks tugevaim osaleja on kahtlemada nõid Alisa, kes on enda sooritustega nii saatemeeskonna kui ka televaatajad pahviks löönud. Missugust elu elab aga Alisa väljaspool saadet?

Alisa Verde on küllaltki tihe suhtlusvõrgustiku kasutaja ja tema postitustest võib mõista, et andekas nõid on sama müstiline ka enda fotode kaudu.

Nagu nõid ka viimases saates ütles, ei varja ta teiste eest ka enda elu tumedamat poolt ja tunnistab seda, et on endalt proovinud elu võtta ning tal on "lähedane" side alkoholiga. Ka need mõlemad tumedad pooled figureerivad tihedalt tema suhtlusvõrgustikus: Alisa on kordi ja kordi veetnud haiglas ning postitanud võikaid pilte haavadest enda kätel ja jalgadel. Veel on ta kasutanud mitme veinipildi juures märksõna "alkoholism".

Loomulikult tunnistab Alisa ka seda, et on tõelises sõltuvuses meigiasjadest ja talle meeldib erinevaid välimusi katsetada-luua! Seda oleme muidugi märganud ka teleekraanilt, kuhu ta saabub pea alati väga efektse meigiga.