Naisteleht

Selgeltnägemine päästis Afganistanis sõdinud Kalle elu 

Greta Kaupmees, 8. november 2017, 07:58
Foto: erakogu
Saate «Eesti selgeltnägijate tuleproov» võistleja, tervendaja Kalle Talpsepp avastas oma võimed Afganistanis sõdides. Mehe eriline intuitsioon on mitu korda tema elu päästnud.

Kalle (43) nägi juba lapsepõlves sündmusi ette ja tabas ära, millised haigused kellelgi on. Ta ei saanud siis veel aru, et teistel sellist võimet pole. Puudus aga juhendaja, kes ütleks, et see on anne. Teda ümbritsesid inimesed, kes tema selgeltnägemist pelgasid või millekski ei pidanud. Nii hakkas see võime vaikselt taanduma. Kalle selgitab, kuidas ta inimeste mõtteid, emotsioone ja füüsilise keha probleeme näeb. «See on nagu öövaatlusprillidega pimedal ajal. Mul on astraalne nägemine,» selgitab ta. «Kui sul on näiteks süda haige, helendab su süda minu jaoks eredama valgusega.»

Võime avanes sõjas

Kalle arvab, et selgeltnägemise võime avanes taas selle tõttu, et ta ei kasuta taevaandi negatiivsetel eesmärkidel, vaid teiste inimeste ja iseenda aitamiseks.

Mehe elu on olnud karm ja sündmusterohke, mis on õpetanud teda hindama igat hetke. Ta läks sõjaväkke ja jäi üleajateenijaks. Seejärel pakuti talle välismissiooni, nii sattus Kalle Afganistani miinipildujate tulejuhiks.

Küsimusele, kas ta on ka inimesi tapnud, vastab mees, et ei saa sellest rääkida. «Võin öelda, et ükski endast lugupidav sõjamees ei ütle, mida ta sõjas tegi. See on minevik,» sõnab Kalle mõtlikult ja seletab, et kaudselt käib sõda kogu aeg. See on energeetiline sõda. «See on minu arust palju hullem kui füüsiliselt sõjas üksteise tulistamine. Tulistatakse oma mõtete ja soovidega. Need mõjutavad inimest kogu elu. Oled nagu elav laip – elad, aga sind on juba vaimselt tapetud,» selgitab tervendaja oma nägemust sellest, kuidas inimestevahelises suhtluses käib tihti jaht energiale ja jõule. Silmaga seda ei näe, aga nii tehakse igal tasandil – poliitikas, spordis, inimsuhetes.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse