Naisteleht

GALERII | Vaata, kuhu on Evelin Ilves koer Schubyga oodatud! 

Naisteleht, 8. november 2017, 09:39
Evelin Ilves restoranis NOPFoto: Alar Truu
Värskes Naistelehes pajatab Evelin Ilves lugu eriti mustast reedest, mis teda mõni aeg tagasi tabas.

"Reeglid on reeglid, aga millegi tõttu oli mul tunne, nagu oleksin ühte udupeenesse asutusse kogemata koos marutaudis elevandiga tulnud," kirjutab Evelin Ilves sellest, kuidas ta koos koera Schubyga kell pool üks öösel ühest Tartu hotellist välja visati.

Samal teemal

Evelini sõnul on ta viimased aastad pidevalt ja kõikjal koos koeraga liikunud – restoranides, hotellides, kontsertidel, nõupidamistel, pangas ja ministeeriumis. Kusagil pole sellest probleemi tekkinud. Sestap unustas ka uurida.

"Ta on väga intelligentne tõug, platseerudes koos bordercollie ja saksa lambakoeraga maailma kõige intelligentsemate koeratõugude hulka," on Evelin rääkinud Delfi lemmiklooma rubriigile. "Ta saab hetkega aru, kuidas tuleb käituda. Kuigi olen juba viis aastat temaga päevast päeva koos elanud ja igale poole kaasa võtnud, hämmastab ta mind ikka veel oma nutikuse, aga ka leplikkuse ja rahuga."

Lisaks on Schuby eredam omadus tuua ruumi rahu, ärevad olud maha rahustada - ta on käinud ka teraapiakoerte sobivushindamisel ning koera teraapilist mõju on paljud ka kinnitanud. Ta lihtsalt mõjub kuidagi rahustavalt.

Ja tõepoolest - Schubert on Eveliniga kaasas kõikjal ja seda ilmestavad ka mitmed vahvad pildid. Vaata galeriist fotosid!

Tervisenädal Arsenali keskuses Evelin Ilves tutvuastab Chaga Health Elemental eliksiiri ja oma kasutajakogemusi .Foto: Tiina Kõrtsini