3
fotot
Jaga:     
Suhted ja seks

Uuring: kolmandik Eesti noortest kasutab kohtingurakendusi (3)

Oktoobris läbiviidud küsitlusest selgub, et noorte seas on popp nii interneti teel romantiliste suhete loomine kui ka lõpetamine.

Tarbijakäitumise uuringust selgub, et 31 protsenti 16–24 ning sama suur osa ka 25–34-aastastest on kasutanud kaaslase leidmiseks kohtingurakendusi.

Tele2 klienditeenindusdirektori Sirli Seliovi sõnul ütles 59 protsenti kõigist uuringule vastanutest, et eelistab pidevalt või vahetevahel ka oma lähedastega päris elus rääkimisele interneti teel suhtlemist. “See selgitab ka kohtingurakenduste populaarsust – nii on mugavam ja riskivabam,” ütles Seliov ja lisas, et tõenäoliselt just seetõttu väheneb Eestis ka näiteks klubide-baaride külastatavus ja käive.

Uuringu kohaselt on 36 protsenti 16–24-aastastest oma kaaslase jätnud maha telefonikõne või sõnumi teel. 25–34-aastastest oli seda teinud 26 protsenti.

“Küsitlus näitas, et sellisteks isiklikeks toiminguteks eelistavad otsesuhtlusele telefoni või arvutit rohkem naised ja vene keelt kõnelevad inimesed. Naljaga pooleks võib öelda, et kõige rohkem tuleb karta sõnumit vene naiselt,” lisas Seliov.

Tarbijakäitumise uuring viidi läbi interneti teel ning küsitlus toimus 2017. aasta oktoobris. Küsitluses osales kokku 500 internetikasutajat, kelle vanus oli vähemalt 16 eluaastat.

3 kommentaari

E
Ehee  /   13:07, 10. nov 2017
Tänapäeva elu vist elataksegi ainult rakendustes .
P
Pointless  /   13:20, 10. nov 2017
Mõttetud on need. Seal pole midagi.
J
jon  /   16:44, 13. nov 2017
Minu arvates on väga põnev. Päris mitmel korral ka väga toredaid inimesi kohanud...
Tutvumine läbi interneti ei tundu üldsegi mitte halva ideena, sest ennemalt saad inimest hästi tundma õppida. Hiljem tulevad asjad mida läbi interneti jagada ei saa.
Mõnele see meeldib, mõnele mitte...