Jaga:     
Naisteleht

ERILISEL PÕHJUSEL: naine palus arstidel beebi viis nädalat enne õiget tähtaega ilmale aidata (5)

Naine üritas veenda tohtreid, et nad aitaks ta beebi viis nädalat enne õiget tähtaega ilmale. Põhjuseks ta enda truudusetus...

Tennessee tohter Lacy Windham sattus väga probleemsesse olukorda, kui patsient anus teda, et tohter aitaks viis nädalat enne õiget tähtaega ta beebi ilmale, vahendab Emirates 24/7.

Sellise ekstreemse palve taga oli põhjus, et naine oli oma abikaasat petnud. Ta lootis, et beebi varasem sünd aitab tal varjata asjaolu, et laps polegi tegelikult abikaasa oma.

Selleks hetkeks, mil naine palve arstile esitas  - ta abikaasa teadis, et naine oli juba niigi viis nädalat normaalsest kauem rase olnud.

Isaks saamist ootav mees töötas nimelt kaitseväes ja oli kogu naise raseduse kodust eemal tööl olnud. Lihtne matemaatika näitas mehele, et ta lapsuke oleks juba ammu pidanud sündima.

Tohter loomulikult keeldus sünnituse esilekutsumisest. Mees sai teada, et tegu pole tema lapsega, kui maimuke oli ilmavalgust näinud. Asjalood olid nimelt nii, et sündinud beebi oli mustanahaline, aga tema ema ja väidetav isa mitte.

3 kommentaari

,
,.,  /   15:34, 13. nov 2017
Ja mis siis sai ?
S
Sai nii  /   16:09, 13. nov 2017
Sai nii, et ema selgitas mehele, et kuna titt oli kõhus kaks kuud kauem, siis läks veits kõrbema. Sellepärast ongi tite nahk must. Isa jäi selgitusega rahule.
J
Juulius  /   07:52, 14. nov 2017
No mis siis sai? Lahutus ja varajagamine sai. Enne seda muidugi dna analüûs. No nii igaks juhuks. Ei arva, et ûkski mees, kui tal munad on , kannatab sihukese häbipleki välja. Vôib_ olla muidugi môni pehmo.
K
Kriśzty Muru Trimmer  /   15:50, 13. nov 2017
See on nagu Eesti elu argipäev...
D
Dragonfruit  /   14:43, 14. nov 2017
Ei saa aru sellest ema ja lapse vahelse erilise sideme tekkimises kui sünd on tavaline vs keiser. Kas ema hakkab last armastama ainult läbielatud valu tõttu? Kas lapsel tekib emaga suurem lähedus kui läbib sünnitusteed? Kas siis isadel ei tekigi lastega sidet? Olen läbielanud mõlemad kogemused. Esimese lapse sünnitasin pärast 18 tundi kestnud valusid, kolmanda sain keisriga. Ma ei näe mingit vahet. See on nagu jutt palgalõhest, milest mina aru ei saa :D

Loe ka neid lugusid