Reisimine

Kas eestlane eelistab talvepuhkusel suusatada või supelda? (8)

Kaire Kenk, 2. detsember 2017, 00:01
TENERIFE: Päikesereiside müük kasvab iga aastaga ja rannapuhkus on Eesti inimeste hulgas eelistatuim talvise puhkuse veetmise viis.Foto: pixabay.com
„Kuna Eestimaal päikest napib, siis eelistavad eestlased käia talvel ikka soojamaareisidel. Peamised sihtkohad on Kanaari saared, ennekõike Tenerife, aga ka Egiptus ja Dubai,“ ütleb Reisieksperdi turundusjuht Evelin Rannama. „Ka meie müüme päikesereise selgelt rohkem. Talvesihtkohtadest on müügimahu poolest number üks Egiptus, selle järel Kanaari saared,“ nendib ka reisibüroo Go Travel turundusjuht Anu Vane.

„Päikesereiside müük kasvab iga aastaga ja rannapuhkus on Eesti inimeste hulgas eelistatuim talvise puhkuse veetmise viis. Samal ajal on märgata ka suusareiside populaarsuse kasvu. Kui varasematel aastatel eelistas 80 protsenti reisijatest soojamaareise ja 20 protsenti suusareise, siis eelmisel talvehooajal kasvas suusapuhkuse valinud reisijate arv 27 protsendini,“ nendib Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson-Cruz. 

Edasi lugemiseks vajuta:

Samal teemal

25. aprill 2019, 15:31
REISISOOVITUS: Seitse võimalust aktiivseks puhkuseks Türgis
10. veebruar 2018, 00:01
Kanaarid: igal saarel oma nägu
9. jaanuar 2018, 14:42
LUGEJAKIRI | Kreeka puhkuses pettujad soovitavad hoolikalt reisifirmat valida
8. detsember 2017, 16:59
Reisifirmad ähvardavad hinnatõusuga

8 KOMMENTAARI

t
Tiit 2. detsember 2017, 11:56
Tenerife külm ja tuuline. Kariibi mere rannik super. Ja maiade kultuur, öömelu, sukeldudes palja maski ja lestadega korallid, suured raid ja kahel korral ka haipoisid.Järgmise aasta jaanuar - veebruar jäll
t
Tenerife fänn 2. detsember 2017, 11:09
Oleme käinud Tenerifel juba 10 aastat igal talvel. www.tenerifekompass.com kodukal on asju mõnus ette ära osta ja Kompassi reede õhtused peod on ägedad :) .
Loe kõiki (8)