Silmaring

Kohe näost näha, millise inimesega on tegu. Loe, kuidas! 

Kadri Heinmaa, 1. detsember 2017, 07:06
PantherMedia 3507121 Close up portrait of young woman looking in handheld mirror JCB Prod
Tihti tehakse inimese kohta järeldusi talle pelgalt otsa vaadates. Kas näojooned annavad aimu inimloomusest või temperamendist? Füsiognoomikast ehk näo ja iseloomu seostest räägib esoteerik ning veebilehe Salamaailm autor Kadri Heinmaa.

Et osata inimeste nägudest nende iseloomu lugeda, tuleb esmalt õppida erinevaid näojooni ära tundma. Paljud ei oska mälu järgi isegi iseenda nägu joonistada. Kas tead, mitu joont on sinu otsaesisel? Kas sinu silmade vahe on võrreldes su sõpradega suurem või väiksem? Kui suur on vahe sinu silmade ja kulmude vahel? Üllatavalt paljud inimesed neid vastuseid ei tea. Nägude lugemine pole nii lihtne kui kehakeele lugemine ja vajab veidi rohkem pingutust.

  • Laup

Samal teemal

Otsaesise kujust on võimalik välja lugeda, kuidas inimene mõtleb, see ei tähenda aga tingimata intelligentsust. Lauba kuju vaadatakse külje pealt ning tehakse vahet kolmel tüüpilisel kujul: sirge, ümar ja laineline.

Sirge laubaga inimene on progressiivne mõtleja – ta ei suuda minna punktist A punkti C enne, kui on selgeks mõelnud punkti B. Tal võivad olla aeglasemad refleksid, kuid see ei tähenda, et ta on rumal. Samuti on sellisel inimesel raskusi pinge all toime tulemisega, sest progressiivne mõtlemine nõuab aega.

Lainelise laubaga inimene teeb järeldusi juba enne, kui sina oma lausega lõpule jõuad. Tihti kipub hoopis tema sinu lauseid lõpetama ja võimalusel neid ka alustama, sest on juba oma peas selgeks mõelnud, kuidas sa tõenäoliselt mõtled. Sel inimesel kipub igav hakkama, kui ta räägib inimesega, kellel on sirge laup, sest nende mõtlemise kiirus on täiesti erinev. Sellise otsaesisega on tihti kuulsad jalg- ja korvpallurid, sest neil on väga kiired refleksid.

Ümara otsaesisega inimene on väga loov. Talle ei meeldi reeglid ega matemaatika, see-eest sobivad eneseväljenduse ja kunstiga seotud valdkonnad. Kui sellise inimese laup ulatub kõrgemale tavalisest juuksepiirist, võib tegemist olla lausa geeniusega. Temal on parim lahendus ükskõik millisele probleemile.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2505
levi@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee