KIRSTI TIMMER JA MARILYN KERRO. (Tiina Kõrtsini)
Jaga:     
Naisteleht

AEG ENNE SÜNNIPÄEVA EI OLE KERGE: Marilyn Kerro õpetab, kuidas peaks tähistama sünnipäeva (24)

Kuna tuleks maha pidada pidu? Millal tasuks oma energiat hoida? Kas üldse sünnipäeva tähistada? Kõik vastused annab sotsiaalmeedias Marilyn Kerro!

„Kõik teavad, et sünnipäev on pidupäev, kuid vähesed, et selle pidustuse ettevalmistustega tuleb alustada juba üks kuu varem. Oma sünnipäeval saame me energia, mis toidab meid terve järgneva eluaasta kuni järgmise sünnipäevani," selgitab Kerro.

„Umbes kuu aega enne sünnipäeva tunnetavad kõik inimesed nõrkust, paljudel löövad välja kroonilised haigused, isegi südasuvel võib esinda külmetushaigusi. Kuu aega enne sünnipäeva oleme juba energeetiliselt nõrgenenud ning see toob kaasa ka kehalise nõrkuse.

See aeg enne sünnipäeva ei ole meile kerge. Kuid kõigile probleemidele, mis selle aja sisse jääb, on olemas üks kindel lahendus – puhkus. 
Kõige tähtsam on terve aasta jooksul hoida oma energia varusid – proovige mitte ärrituda, ärge lubage hinge negatiivseid emotsioone või siis vähemalt üritage neid endale hinge jätta," soovitab ta.

„Piltlikult võiks öelda, et universum kingib igal aastal, igale inimesele 12 anumat eluvett. Olen täheldanud, et enamus inimesi on peale sünnipäeva pool aastat täiesti tühjad, nii emotsionaalselt,vaimselt kui ka füüsiliselt. Energiavarud on kasutatud ja tihti tabatakse end mõttelt puhkuse järele. Peas ja hinges on ummik.
Kuidas sa oma eluvett kasutad? Pool aastat peale sünnipäeva on kasutatud ka juba ette oma eluenergiavett. Tänapäeva tempo, suhtumised, kohustused ning elu meie ümber, sellel on nii määrav jõud, kuidas elu meie sees ja meie ümber kulgeb. Sisemine tugevus ja energia liikumine kehas, see sõltub vaid emotsioonidest ja kogetust.
Võta kokku oma viimased aastad. Analüüsi neid. Mida saad muuta? Keda? Iseennast jällegi.
Igal aastal, oma sündimise päeval saad sa justkui uue võimaluse ja uue hinguse. Kõik energiad on viis päeva enne sündi ja viis peale sinu sündi äärmiselt tugevad ja sind soosivad-hoidvad. Kaitsvad ning ennetavad.
Kõige lihtsam viis energia säästmiseks on meelerahu loomine ning ennast ümbritsevatele inimestele hea soovimine. Enne oma sünnipäeva on kõige parem minna puhkusele, lõõgastuge ja olge omaette ning nautige seda, mis teid õnnelikuks teeb.
On äärmiselt oluline hoida oma hing ja mõtted puhtana. Negatiivsed emotsioonid on kui kasvaja, mis aina hävitab ja hävitab, kõike ja kõiki!
Sünnipäev on tõesti maagiline päev, sest ta asetab silla Maa ja taeva vahele, kust me saame kõige kallima kingi – eluenergia edasiliikumiseks elus. Nähtav ja nähtamatu ümbritseb sind sünnipäeva nädalal!
Tahaksin soovitada kõigile seda päeva tähistada vaikselt ja rahulikult. Sünnipäeva saate tähistada ka hiljem ja hea aeg on selleks viis päeva peale oma sündi. Siis on teie keha kogunud end ning samuti ka te ise olete vaimselt tugevuse tipus.
Vaikus ja rahu loovad hea pinnase selleks, et saaksime kõik kingitused universumilt vastu võtta. See on hea päev mõtisklusteks ja iseendaga olemiseks.

Koos energiaga, saame me ka järgmiseks aastaks ülesande ning näpunäiteid kuidas eelseisvaid raskuski vastu võtta. Sellel päeval on paljudel inimestel tugev intuitsioon ning võivad ilmneda isegi nägemused. 
Ülesanne seisneb selles, et vaadates eelmisele aastale, sa kas oled rahul või ei? Kui ei siis on vaja elada uut moodi, uuel eluaastal. Kui jah, kas siis tahad alati veel paremini. Inimene kord on juba selline. Näpunäited võivad sinuni jõuda läbi unenägude. Neid kannavad alati sinu veresugulased,esimese ringi sugulased. Sa tunned ennetuse ja hoiatuse alati ära, kui see uni oli reaalne, tuntav ja kui sa seda kohe peale ärkamist mäletad!"

19 kommentaari

E
Edgar  /   13:09, 4. dets 2017
Kerro võiks mõneks ajaks rahule jätta .
P
Pool notti head viina,  /   13:25, 4. dets 2017
ja pole mingit probleemi sünnipäeva pidamisega.
  /   13:29, 4. dets 2017
Palju õnne!
/
/  /   14:46, 4. dets 2017
Seda olen küll täheldanud,et enda sünnipäeva paiku on kuidagi väga "hõre" olemine.Selline tujutus ja jõuetus.Vb tõesti energiatase sel ajal nullis.
N
naine  /   15:03, 4. dets 2017
Kerro hoidku oma tarkused endale.
O
Oma nimi.  /   15:54, 4. dets 2017
Uskumatu millises pimeduses Eesti rahvas ennem elas. Nüüd on meil olemas suur juht ja liider. Sealt tuleb järgmine naispresident meil.
E
ei tule  /   23:03, 4. dets 2017
maailma naba tuleb.
U
urrik  /   16:19, 4. dets 2017
Viimati pidasin sünnipäeva siis kui sain 28, sellest on juba kõvasti üle 10 a möödas. Mõttetu enese ja raha raiskamine ju :)
Õ
õudukas  /   16:45, 4. dets 2017
Juba jälle see "tarkur" ajab oma ju..ra. Kas ta tõesti ise aru ei saa, et ta on haige. Kellelegi ei ole tema tarkusi vaja, võib-olla ehk samasugustele jo...budele.
N
nõus  /   16:45, 4. dets 2017
Ja mina imestasin, miks ma enne sünnipäeva olin nii jõuetu ja tujutu, lausa haigeks jäin. Tundsin süümepiinu, et nii hädine ja saamatu olin, ei tahtnud mõeldagi, et pean pidu pidama. Nüüd peale sünnipäeva olen hoopis teine inimene, hea meelega pakun oma lähedastele kooki ja kohvi. Aitäh Kerrole, et ta selle loo mulle selgeks tegi
Õ
Õpetaja  /   17:26, 4. dets 2017
Tere. Kuidas saab üks 8 klassi haridusega inimene teisi õpetada kellel pole põhiharidustki 9 klassi.
M
mees metsast  /   17:45, 4. dets 2017
Ega haridus ei anna alati haritust!
K
kas see MUTT  /   18:10, 4. dets 2017
on maailma õpetaja või .
K
kes ta on   /   18:10, 4. dets 2017
Ta on TÜHI koht .
V
vanaema   /   18:24, 4. dets 2017
Mul varsti juubel tulemas. Ruttu vutt-vutt Kerro juurde nõu küsima, mida lauale panna. Et ikka pinsist jätkuks.
J
jaaa  /   23:01, 4. dets 2017
ainult see nolk teab ja õpetab.
M
Mari  /   18:24, 4. dets 2017
Aga mina tean oma kogemusest ja ja mul on kindel teadmine (iseendale),et sünnipäeva pidamine on kõige totakam tegevus.Sünnipäeval ma lähen alati kuskile välja,,,,.kas tearisse,kuskile reisile või minupärast või heasse söögikohtaoma lähedaste või sõbrannaga.Vot see on sünnipäev,aga mitte kui ma nädal ette vaaritan ja koristan ja siis pärast teist sedajagu pesen ja kraamin.Ei,mitte midagi taolist enam iial.50 oli viimane piisk mu kannatuste karikasse.Eestlased on vist äldse üks vähesid rahvaid,kes pidevalt "päevatavad" ja pidulisi kokku kahmavad.Vastik.
.
...  /   20:49, 4. dets 2017
Üliväga Sinuga nõus!
M
ma  /   19:08, 4. dets 2017
ei imesta ,et ohtulehe venelased seda harimatut a.feristi promovad.
O
on  /   20:49, 4. dets 2017
viisakas selline oma arvamus enda teada jätta, siis ei häiri teisi ja ei kogu miinuseid.Sünnipäeva jaoks ei pea enda hinge seest välja ajama, piisab vähesest mis korralikult tehtud, nagu Jõuluajalgi ei pea kõike sisse vohmima, naudi maitset ja headust.
O
olengi  /   20:27, 4. dets 2017
hakanud pidama nädal hiljem. millegipärast tervis on sant juba kuu algusest peale.
S
suur juht  /   23:00, 4. dets 2017
ja õpetaja, tuleb mulle ütlema, mida pean tegema. Ta vist ei saa aru, et tema pole maailma loonud ega arendanud.Igaüks võib oma peaajust väljatulnud soperdist geniaaseteks tembeldada. Mingi nolk tuleb ütlema! On lolle, kes pimesi usuvad mida üks endast välja imeb.
S
Sa vahi...  /   12:57, 5. dets 2017
... kus Kerro nimi ajab pöördesse. Õigekirja kallal ei naaksu enam keegi.
T
Teadja  /   14:27, 5. dets 2017
Kas peaks samamood nagu Kerro õde? Kokaiini ja alkoholiga iga nädalavahetus ;)