Jaga:     
Inimesed

Näosaate Villiko Kruuse: raha selle eest ei saanud, aga morssi ja kringlit küll

Villiko Kruuse on üks päikeseline ja energiline koreograaf, kes juba kuuendat hooaega vastutab TV3 populaarses telesaates «Su nägu kõlab tuttavalt» lavalise liikumise ja tantsunumbrite eest.

Esimesed tantsusammud tegi ­Villiko viieaastaselt võistlustantsus, kuhu ema teda viis. Ta mäletab, et esialgu oli see trenn nagu sund, kuid üsna ruttu hakkas tantsimine talle meeldima. Kiirelt hakati ka esinemas käima, mis poisile juba väga meeltmööda oli. «Raha selle eest ei saanud, aga morssi ja kringlit küll,» muigab koreograaf ja võtab laualt tüki Hanna Martinsoni toodud kooki.

«Loomuliku jätkuna tegelesin tantsimisega 13 aastat. Siis tulid juba kõiksugu sõugrupid ja tantsu­trupid – kabaree, varietee …» loetleb mees, kes töötas kaua koos legendaarse tantsutrupiga Lancy ja Laine Mägiga.

Villiko osales kõikvõimalikel suvetuuridel erinevate artistidega ja töötas laevadel. Tema viimane töökoht enne WAF Kooli loomist oli Pärnu ööklubis Mirage programmi­juhina, kus ta tegi sõud ja juhendas artiste lavalises liikumises ja turundas.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse