Laadin videot...
21
fotot
Meigikunstnik Liina Pihel (Tiina Kõrtsini)
Jaga:     
Ilu ja mood

ÕL VIDEO | Kryolani brändi konkursi võitja tutvustab, kuidas kasutada meigi tegemisel vetsupaberit ja savi (3)

Kryolan brändi esindaja Eestis, OÜ Ilu ja Tervis, korraldas sel aastal esmakordselt grimeerijatele ja meigikunstnikele suunatud konkursi nimega "Jakobi Mask". Konkurss kutsuti ellu teatri- ja filminäitleja Peeter Jakobi mälestuseks. Võitja kuulutati välja meeleolukal ilulõunal Linnateatris.

Neljapäeval, 7.detsembril toimus Tallinna Linnateatri väikeses saalis pidulik tänuüritus, mis kulmineerus Kryolan meigi- ja grimmikonkurss „Jakobi Mask“ 2017 võitja väljakuulutamisega. Võitjaks osutus osav meigikunstnik Liina Pihel, kes lisaks karikale ja rahalisele auhinnale sai kingituseks 2018 aasta märtsis reisi Düsseldorfi meigimessile. 

Konkursi „Jakobi Mask“ võitjaks osutus Liina Pihel (Peeter Kukk)

Konkursi eesmärgiks on väärtustada jumestus- ja grimmikunstnikke, ergutada ning avaldada tunnustust silmapaistva töö eest.

OÜ Ilu ja Tervis, Kryolan brändi esindaja Eestis korraldas sel aastal esmakordselt grimeerijatele ja meigikunstnikele suunatud konkursi nimega “Jakobi Mask”. (Tiina Kõrtsini)

Kryolani meigikunstnik, Londonis resideeruv Tara Moghaddam viis ilulõunal külalistele läbi koolituse uutele eriefektidele.

OÜ Ilu ja Tervis, Kryolan brändi esindaja Eestis korraldas sel aastal esmakordselt grimeerijatele ja meigikunstnikele suunatud konkursi nimega “Jakobi Mask”. (Tiina Kõrtsini)

Lisaks oli kõigil võimalus kohapeal tutvuda uute Kryolan toodetega, mis lähevad tootmisesse 2017. aasta lõpul ja 2018. aasta alguses. 

Vaata galeriist, mis ilulõunal toimus ning lase end inspireerida meigikunstnikul Liina Pihelil, kes räägib lähemalt, kuidas valmis tema võidutöö ning mida põnevat saab meikimisel veel kasutada. Lisaks avab ta sügistalviseid trendisuundi.

3 kommentaari

S
sry  /   23:11, 10. dets 2017
monel pildil rasva tilgub.
P
pildil on näha jah,  /   00:06, 11. dets 2017
et vetsu paber on võetud taaskasutusele.
P
pildil 16 kes (?  /   04:41, 18. dets 2017
pilt 21 päris äge . . . :)

Loe ka neid lugusid