6
fotot
KIHLUS: Briti prints Harry ja kallim Meghan Markle poseerivad fotograafidele esimest korda pärast kihluse teatamist Kensingtoni palee aias Londonis. Näitlejanna kandis valget mantlit Toronto brändilt Line the Label, P.A.R.O.S.Hi rohelist kleiti ja oma lemmikuid nahatooni Aquazurra kontsakingi. (AP/ SCANPIX)
Jaga:     
Ilu ja mood

Meghan Markle'i stiilimuutus: Ameerika näitlejannast kuningliku pere liikmeks (6)

Eelmisel nädalal kihlusest teatanud prints Harry ameeriklannast kallim, menusarja „Suits“ näitlejanna Meghan Markle on juba võitnud brittide südamed. Nagu kuningliku pere puhul ikka, on ka 2018. aasta kevadel abielluv Meghan kiirelt tõusmas stiiliikooniks. Kõik, mida näitlejanna kannab eraelus kaamerate ette jäädes, punasel vaibal või printsi kihlatuna uusi kuninglikke ametikohusi täites, on teravdatud tähelepanu all ja kaob poelettidelt valguskiirusel.

Novembris ajas Meghan Markle meedia kihevile, kui selgus, et ta abiellub mais Londonis prints Harryga. Temast saab kuningliku pere liige, mis tähendab ka rangemaid reegleid riietuses. Enne kui Meghanist sai ihaldatud printsi kallim, armastas ta kanda mugavaid šortse, minikleite ja lühikesi seelikuid, aga kõik see paistab tasapisi kaduvat ning näitlejanna stiil on muutunud aina rangemaks ja keha katvamaks. On teada, et kuninganna ei poolda põlvede ega õlgade näitamist ning paistab, et selles suunas on liikunud Meghanigi eelistused.

Tulevase kuningliku pere liikme stiil on klassikaline, läbimõeldud ja kergelt glamuurne. Meghan ei lase end moesuundadest mõjutada ning panustab kehasse töödeldud ja hästiistuvatesse lühikestesse ülikondadesse, elegantsetesse mantlitesse, keskmise pikkusega seelikutesse ja nahavärvi kontskingadesse. Näitlejaameti hülgav kaunitar armastab kanda selliste tootemarkide nagu Erdem, Self Portrait ja Roland Mouret loomingut. Meghan käib korrapäraselt New Yorgi moenädalal ning on ka oma punase vaiba stiili aja jooksul täiuslikuks lihvinud.

„Armastan ka Prantsuse moodi stiliseerimist, nii et riietus moodustab terviku, aga midagi on selle juures korratu – näiteks soeng või meik,“ kirjeldas ta oma stiili väljaandele Glamour. Meghanit saab harva näha ilma tema signatuuriks kujunenud lendleva föönisoenguta ja terava ninaga kõrgete kontskingadeta. Samuti on märgatud sarnasust tema „Suitsi“ sarjas kehastatava tegelaskuju Rachel Zane'iga, kes armastab kanda figuuri järgivaid pliiatsseelikuid.

5 kommentaari

E
eh  /   14:21, 10. dets 2017
Eesti keeles on naistel kostüümud, mitte ülikonnad.
U
Urrr  /   15:12, 10. dets 2017
Eks paras kullakaevaja on. Mõtle ise milline noos. Saada elu lõpuni prii leivapeale...
M
MetaNool  /   15:58, 10. dets 2017
Ameerika uus unelm. Enne oli ajalehepoisist miljonäriks, nüüd afro-ameeriklasest Euroopasse printsessiks!
K
katimati  /   20:43, 12. dets 2017
mida sa ajad? nii võib igalt poolt näiteid leida. kokkuvõttes loeb elus juhus JA natuke ka töökust... aga praktiliselt ainult juhus. sa ei saa valida, kuhu või millisena sa sünnid. või sina said? ja mis puutub töökusesse, on mõni inimene töökam kui teine... seda saab õppida, aga siingi loeb iseloom, isiksus jne.
E
eli  /   16:47, 10. dets 2017
Hallooo delfi,praegu on nagu talv vist ..kanna ise šortse praegu..
J
Juulius  /   07:40, 11. dets 2017
Oli artikkel, kus lahati väga sûgavuti preili pôlvnemist. Ja jôuti järelduseni, et kunagi ammustel aegadel ulatuvat koguni kuninglikku suguvôssa. Aga noh, see on selline tänapäevane muinasjutt.
Kui hinnata Catherine vôi Meghanit, siis kindlasti oma stiili ja käitumise ning meeldivuse poole pealt Williami abikaasa teeb pika puuga Meghanile ära.

Loe ka neid lugusid