10
fotot
Sisuturundus

ILUKATSE | Kulmud kauniks! Milline kulmupliiats ja -vaha on parimad? (0)

Dependi valikus on terve rida mõnusaid kulmuhooldustooteid, mis on ka erinevate iluauhindadega pärjatud. Seitse naist proovisid valikut neist ning tõid välja, mis mõtteid need tekitasid.

PE kulmupliiats Slim&Thin. Ilu peitub detailides! See 1,5mm läbimõõduga automaatne pliiats sobib täiuslikult ülitäpse kulmujoone kujundamiseks ning selle teises otsas on mugav hari mis tagab värvi ühtlase hajutamise. Pliiatsi peenike ots sobib ideaalselt kulmujoone täitmiseks ja tõeliselt terava piirjoone kujundamiseks.

Getter, 39

Minu valikuks oli peenikese otsaga Dark brown kulmupliiats. Algul vaatasin, et ta on kuidagi halli värvi, kuid peale kandma hakates selgus, et minule kui tumedajuukselisele ideaalne. 

Kuigi paljud naised eelistavad laiemat kulmupliiatsit, siis minu valik on igatahes peenike ots. Dependi peeneotsaline kulmupliiats annab väga hea võimaluse kulmukarvde joonistamiseks. Hakkab väga hästi peale ja isegi rasusele nahale (mul on kahjuks sellega probleemid). 

Pliiatsi teises otsas paiknev kamm on kvaliteetne ning töötab hästi. Suurepärane kaks ühes toode, mis ei võta meigikotis palju ruumi. Nüüd pole enam vaja kanda kaasas eraldi kulmukammi.

Kulmud annavad näole õige ilme ja kauni raami ning nende eest on vaja hoolitseda. Hea, kui selleks on kvaliteetsed tooted. 

PE kulmupliiats kolmnurkse söegaBuduaar Lemmik 2017! Depend automaatsel kolmnurkse söega kulmupliiatsil on spetsiaalse disainiga ots ja unikaalne konsistents, mis võimaldab luua täiusliku peenikese või laia kulmujoone ning varjutada suuremat ala, rõhutades kulme. Kulmupliiats on veekindla ning kauakestva koostisega. Pliiatsi teises otsas on kulmuhari. 

Maria, 28

Pean tunnistama, et ma pole eriti suur kulmude värvija, sest siiani on väga keeruline olnud neid ühesuguseks saada. Seega olen lasknud neil olla nagu nad on.

Dependi kolmnurkse otsaga kulmupliiatsiga oli kõik tõesti lihtne. Asjale pani punkti aga kulmuvaha, mida ma polnud kunagi kasutanud. Väga tugeva pigmendiga toode, kuid ometi jäi tulemus loomulik.

Kulmupliiats ning vaha püsisid peal ka pärast pesemas käimist, nii et nüüd tean, et ei pea muretsema, et vesi uhub mu kulmud hetkega maha. Järgmisel päeval kolleegid tegid igatahes komplimente. Võtan tooted kasutusse. 

Maret, 24

Ma pole kunagi osanud kulmudega midagi erilist pihta hakata. Jah, tõsi küll, eks ma kitkun neid (et üldpilt koledaks ei läheks), aga värvimisest olen püüdnud pigem eemale hoida. Asi on selles, et ma pole kulmude värvimises osav, kardan need ära rikkuda või siis hoopistükkis lõpetada (minu hinnangul) jubedate markerkulmudega.

Kuna Dependi kulmupliiatsi karbil vaatas vastu kommentaar, et tegemist on Buduaari 2017. aasta lemmiktootega, siis süstis see minusse julgust. Vaevalt ilu- ja moeportaal Buduaar midagi väga kohutavat oma lemmikuks valib.

Mul on helepruunid juuksed, seega valisin oma kulmupliiatsi tooniks Taupe – see on ka valikust kõige heledam.

Arvestades seda, et pole kulmude joonistamisel kõige vilunum, siis on igati meeldiv üllatus, et kulmupliiats ei ole peene otsaga. Varasema proovimise põhjal olen teadlik, et kõige enam on ebaõnnestunud (vähemalt minul) peene otsaga pliiatsitega kulmude joonistamine. Selle asemel on kõnealusel Dependi kulmupliiatsil kolmnurkne süsi, millega saab teha nii laia kui ka kitsa joone – täpselt nii, kuidas tuju on. Minul õnnestus igatahes kulmude joonistamine väga hästi! Juuresolev kulmuhari aitas imehästi tulemust viimistleda.

Kuna õhtul oli plaanis nii jõusaali kui ujuma minek, olin veidi ärevil. Kas pärast kahetunnist trenni on kogu mu hommikune kulmujoonistamine liiva jooksnud? Ei olegi! Päriselt ka! Nagu Depend lubas, siis on kulmupliiats tõesti veekindel ja seda ujulavesi ei heiduta.

Varasemalt arvasin, et Dependi tootevalikus on ainult küünelakid, kuid on väga meeldiv üllatus näha, et saadaval on ka head kulmutooted. Beauty of Sweden (Rootsi ilu) – niimoodi on pakendile kirjutatud – ei vea oma kvaliteedis ikka alt!

Pille, 30

Kuna minul on tumepruunid juuksed, testisin kolmnurkse söega kulmupliiatsit Dark brown.

Olen siiamaani proovinud palju erinevaid kulmupliiatseid, mis erinevatel põhjustel ei ole mulle sobinud. Rõõm oli suur, kui selgus, et selle toote puhul sobib kõik.

Esimeseks ja väga suureks plussiks oli loomulikult see, et värv ei lähe laiali, kui näiteks kogemata vastu minna. Varasemalt on mul korduvalt juhtunud, et keegi küsib, mis latakas sul kulmude kohal on. Pole just kuigi meeldiv, eriti kui oled avalikus kohas.

Samuti oli seda väga mugav kasutada – pliiatsi kuju annab võimaluse katta suuremat ala, aga samas tõmmata ka peenikesi jooni. Väga mõnus, pehme (aga mitte liiga) ja hea katvusega pliiats! Pliiatsi teises otsas olev hari lisab veelgi mugavust, et viimistleda just selline look, mida tahad.

Tulemus jääb ilus ja loomulik. Mina jään seda igatahes kasutama.

PE tooniv kulmuvaha. Anne&Stiil Ilulemmik 2017! Depend tooniv kulmuvaha fikseerib kulmud, andes neile täiusliku kuju ning kauni värvi. Sisaldab rohkelt värvipigmente ning on veekindel. See tagab, et kulmud püsivad kaunid ning värv ei lähe laiali. Kasuta vaha kulmudele kandmiseks Depend 2-in-1 kulmupintsel/harjaga, loomuliku tulemuse saavutamiseks harja kulmud peale vaha kulmudele kandmist. 

Liis, 20

Kasutasin keskmist pruuni kulmuvaha ja tulemus jäi väga loomulik.

Vahaga on väga lihtne ümber käia, mina kasutasin selleks oma tavapärast kolmnurkset kulmupintslit. Oli kohe näha, et vaha fikseeris ka nii-öelda lahtised karvad kulmu sisse ja kõik jäi kenasti paigale.

Arvasin, et selle jubeda ilmaga (sadas lund ja lörtsi), pole mu kulmudest varsti suurt midagi alles. Tööle minnes püüdsin varjata kinnastega nägu, kuid prillid ja nägu said ikka märjaks. Kontorisse jõudes tormasin kohe tualetti ja olin valmis, et mulle vaatab vastu panda. Ei olnudki nii! Kulmud polnud üldse laiali läinud ja püsisid päeva lõpuni kaunid ja paigal.

Raili, 33

Alguses kartsin seda toodet – ei tahtnud välja näha nagu öökull või Brežnev (niimoodi kutsutakse inimesi, kellel on kulmud aia taha läinud). Kuulnud toote kohta häid sõnu otsustasin ikkagi proovida ning sellest sai minu uus lemmiktoode!

Tänu oma suurepärasele tekstuurile on kulmuvaha ülisuperlihtne peale kanda. Et vaha tuleks näiteks trenni tehes või vihma kätte sattudes maha, ei pea kartma. Pigem peaks ütlema, et värv tuleb võrdlemisi raskelt maha, aga samas on see positiivne. Kuna mul on rasune nahk, siis kipuvad paljud teised kulmuvahad maha sulama.

Kasutasin vaha Dependi pintsliga, mis on väga täpse otsaga ja piisavalt pehme – samas mitte nii lodev, et pealekandmine keeruline oleks. Super combo. Ebony toon oli aga minule kui tumedapäisele naisele ideaalne! Eesti naised, ärge kartke Ebony nime kandvaid kulmutooteid! Heleda silmaga on need megailusad.

PE silmalainer. Peene ja painduva otsaga silmalaineri abil saad tõmmata ideaalse joone. See võimaldab joonistada täpselt nii diskreetse peenema kui ka intensiivsema paksema joone. Veekindel koostis, mis püsib kogu päeva ja öö. 

Jana, 36

Silmalainerit on väga mugav kasutada isegi algajal nagu mina. Kuna ma olen silmalainerit peale pannud vaid loetud korrad elus, siis käsi ikka väriseb, kui on vaja joont tõmmata.

Kõnealuse laineri peenike ots võimaldab tõmmata aga tõesti täpse ja peene joone. Teisalt kui kallutada pliiatsit, siis saab tõmmata ka paksemat joont. Niisiis saab sellise välimuse nagu parasjagu tuju on!

Lainerijoon kinnitub kenasti silma kogu päevaks ning ei lähe soovimatul hetkel laiali. Teisalt on õhtul meigieemaldajaga seda maha võtta üsna lihtne.

Värvivalik ja soovitused, kellele parim:

Taupe – hallide, tuhkblondide ja blondide juustega inimestele 

Caramel – punapeadele, kellel ei ole oranži; väga naturaalne toon nagu iiris

Soft brown – hele kuni keskmiselt pruunide juustega inimestele; neutraalne ja loomulik toon, mis sobib paljudele skandinaavia ja eesti inimestele. Kui pole kindel, millist tooni valida, siis see peaks alati sobima. 

Medium brown – külm tumepruun toon

Dark brown – soe tumepruun toon nagu sulatatud tume šokolaad; sobib naturaalset tooni pruunide juustega inimestele, kes on pisut värvinud juukseid

Ebony – tumepruun, peaaegu must; mustade juustega inimestele ja ka neile, kellel on väga tumepruunid juuksed

Loe ka neid lugusid