Sisuturundus

ILUKATSE | Kas iluampullid teevad tõesti hetkega säravaks ja kauniks? (0)

Neli naist katsetasid DR. GRANDELI erineva toimega iluampulle ning kirjutasid välja, mis mõtteid need tekitasid.

Mida pakub aga DR. GRANDEL?

Teaduslikud uuringud, professionaalne suhtumine, optimeeritud looduslikku päritolu koostisosad, efektiivsus ja suurepärane taluvus tagavad ilu toetamiseks loodud DR. GRANDELI toodete erilisuse. DR. GRANDELi iluampullid on neile, kes armastavad täiuslikkust.

Iluampulle kasutades on tulemus nähtav juba pärast esimest kasutuskorda. Värsked ja siluvad valemid imenduvad koheselt nahka. Ampulle võib kasutada hoolduse osana või igapäevase lisahooldusena.

DR. GRANDEL on enam kui 60 aastat tegelenud edukalt aktiivseid toimeaineid sisaldavate ampullide välja töötamise ja tootmisega professionaalse ilutööstuse tarbeks. Valikus on ampullid nii naha niisutamiseks, taastamiseks, stimuleerimiseks, viimistlemiseks, rahustamiseks kui ka vananemise tõkestamiseks.

Jana, 36 (kasutas Hyaluron Moisture Flash iluampulli)

Pean tunnistama, et pole mitte kunagi proovinud iluampulle ning olen alati mõelnud, et tegemist on mingi mõttetu vedelikuga, mis ei anna näonahale mitte midagi. Aga tegelikult..

Tegelikkus on see, et olen nüüdseks suur ampullide fänn! Mõistsin, et ampullides olev koostis sisaldab hulganisti nahka hooldavaid kontsentreeritud toitaineid, mis imenduvad kiiremini kui kreem. See on kergema koostisega, nahk on hetkega pehmem, pingul ja säravam. Tulemused on koheselt nähtavad – ei ole vaja kasutada mitu nädalat, enne kui midagi näha on!

Oma kuiva näonaha tõttu näen alati palju vaeva, et leida see õige näokreem. Dr.Grandeli kuivanaha seerum + kreemid on üliheaks valikuks. Need imenduvad hästi, on toitvad, nahk ei ketenda, ei sügele, ei teki vistrikke ning kuskilt ei kisu. Iluampulli peale kandes on väga värskendav ja kosutav tunne.

Naljakas öelda, aga see on tõsi – mu nahk on pärast nende iluampullide kasutamist sama pehme ja mõnus nagu mu kuueaastasel tütrel. Veelgi enam, mulle tundub, et seerumi kasutamisel hakkavad väiksemad kortsud näos taanduma.

Kertu, 27 (kasutas niisutavat Hydro Active iluampulli)

Ma ei teadnud isegi, et sellised asjad nagu iluampullid on olemas! Kui mulle neid soovitati ja öeldi, et need teevad pärast kasutamist ilusaks ja säravaks, siis tekkis küll suur huvi neid katsetada.

Võtsin esimese iluampulli kasutusse ühel pühapäeval, kui olin eelmisel ööl olnud üleval kella seitsmeni hommikul. Pärast seda magasin küll, aga und jäi vähevõitu ja nägu oli päeval selline.. nagu oleks padi näos.

Tahtsin järgmisel päeval jälle hea välja näha ja siin tulidki appi iluampullid.

Kõigepealt nende avamisest. Olin varasemalt kokku puutunud juustele mõeldud õliampullidega, mille avamine oli mu jaoks paras hiina keel. Pakendist õnnestus toona üks ampull avada, aga rohkem mitte – olin ise arglik, kartsin, et käega murdes lõhun lisaks ampullikaelale ka oma sõrmed ära.

Mõtlesin, et kõnealuste iluampullidega on sama jama. Õnneks oli neil kaasas spetsiaalne vidin, millega sai mugavalt ja ohutult ampullikaela lahti. Ja sealjuures nii korralikult, et midagi teravat ei jäänud turritama.

Vedeliku lõhn meenutas mulle midagi.. läks paar hetke aeg, et mõistaksin, mis see on! Kui olin laps, siis kasutas mu isa sarnase aroomiga lõhnavett. Milline tore mälestus! Kuna lugeja ilmselgelt ei tea, milline oli minu isa tualettvesi 15 aastat tagasi, siis püüan iluampulli lõhna kirjeldada: värske, aktiivne, nooruslik, elujõuline. Kogu see lõhn on väga õrn ja mitte ülepakkuv.

Määrisin seda näole ja juba hetk hiljem, kui seerum oli kuivanud, muutus nägu siidisemaks kui enne. Hommikul ärgates vaatas mulle vastu särav nägu – juba esimese kasutuskorraga on erinevus näha.

Nüüdseks olen kasutanud ampulle viis päeva ning iga kasutuskorraga kinnistub särav ja kaunis jume. Suurepärane! Ükski kasutatud kreem pole mind selles osas aidanud.

Üks asi veel, milles iluampullid mind abistasid – nimelt on mul probleem nahaaluste punnidega, mis aeg-ajalt tekivad. Olen juba mõnda aega plaaninud minna kosmeetiku juurde, kuid ikka on see edasi lükkunud. Iluampullide kasutamine parandas nahaaluste punnide tekkimist – need hakkasid vaikselt ära kaduma.

Raili, 27 (kasutas vananemisvastast Instant Smoother iluampulli)

Minu nahk oli pärast iluampulli kasutamist tõepoolest kohe pehmem ja siledam - täpselt nagu pakendil lubatakse!

Mul on kahjuks nii õline ja poorne nahk, et isegi meik ei püsi eriti hästi peal. Seerumit kandes oli nägu aga hetkega puhtam. Mul tekkis isegi idee, et seda seerumit võib justkui primerina kasutada – nimelt on selle peale märksa lihtsam kanda jumestuskreemi. Meik ei jää pooridesse kinni ning tulemus pole ebaühtlane.

Teisel päeval proovisin iluampulle meigivabal päeval. See kinkis mõnusa pehme tunde pikaks ajaks. Nahk ei kiskunud ja lisaks nägin ka ilma meigita hea välja (tavaliselt seda ei juhtu). Mul oli justkui läbipaistev meik.

Ainus, mille üle mina nuriseda saan, on pakend. Aga seal sees peituv toode kaalub kõik tugevalt üle. Toimele võin anda kümnepallisüsteemis 11 punkti!

Kristel, 29 (kasutas stimuleerivat Cell Repairi iluampulli)

Mulle meeldis, et seerumi avamiseks oli eraldi otsik kaasas. Tavaliselt on selliseid ampulle küll hea kasutada, aga mitte väga mugav avada. Tänu sellele korgikesele sai ampulli ilma igasuguse vaevata lahti.

Seerumi konsistents on väga kerge, kiiresti imenduv ning lõhnas imehästi. Naljakas oli see, et tundsin kohest toimet. Talvisel ajal on mu nahk väga kuiv, aga see toode võttis kohe ketenduse ära ja andis nahale elujõudu. Et panna i-le täpp, määrisin peale ka kreemi. See imendus suurepäraselt naha sisse.

Meiki tehes on oluline määrida midagi jumestuskreemi alla ning mulle tundub, et Dr. Grandeli seerum ja kreem on selleks suurepärased valikud.

Mida märkasin pärast kreemi ja seerumi kasutamist, oli see, et jume jäi klaar ja särav. Niisiis otsustasin ühel hommikul mitte meiki peale panna, värvisin vaid ripsmed.

Soovitan kõigile neile, kel on kombineeritud nahk – tulemus on hea! Kerge lõhn annab aga minu meelest märku sellest, et tegu ei ole tugeva keemiaga. See on ääretult tähtis.

Iluampulle saab soetada Viru Keskuse Apothekast, Iluteegist ja Netiapteegist.

Loe ka neid lugusid