Jaga:     
Naisteleht

AVESTA 22.12 | Jälgi oma tundmusi inimeste, toidu ja asjade suhtes ja nii saadki targemaks

Päikese päeva sümbol on elu puu, mis sümboliseerib surematust. Päev on seotud elu tärkamise, armastuse, õndsuse, rõõmu ja puhastava naeruga. Tunne elust rõõmu, suhtle, lõbutse ja tunne end hästi. Hea on teha loomingulist tööd või midagi, mis jääb ka järeltulevatele põlvedele. Viibi võimalikult palju värske õhu käes. Kuigi võib tekkida hirm üheaegselt nii elu kui ka surma ees, siiski ei tohi täna midagi karta. Ära anna lubadusi ega seo end millegagi.

Päeva esimesel poolel kestab kuutsükli 5. päev, mis annab informatsiooni selle kohta, mis on sulle kasulik ja mis kahjulik. Jälgi oma tundmusi inimeste, toidu ja asjade suhtes ja nii saadki targemaks. Kell 11.26 algab maagiline mõtete edasiandmise päev. Kasulik on teha hingamisharjutusi värskes õhus, sest nii omastad kosmilist energiat. Heli- ja muusikateraapia puhastab organeid ning laeb need uue energiaga.

TOIT: Kasulik on süüa kõikvõimalikku taimetoitu: teraviljatoite, puu- ja juurvilju, seemneid ja pähkleid. Hea on juua viljalihaga juurviljamahlu.

Kogu Avesta kalendrit, päeva märkidest ja õigest toidust loe edasi Naistelehe digiajakirjast! 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid