Naisteleht

Sünne Valtrile saadetakse sadu kirju päevas: kosilasi jagub! 

Greta Kaupmees, 27. detsember 2017, 20:59
Foto: Daisy Lappard
Sünne Valtri särab nagu päike ja on sulanud kokku nagu kevadine lumi. Oma kaalukaotuse kohta ütleb lauljatar vaid seda, et kui inimesel püsib siht silme ees, on kõik võimalik ja teostatav. Seetõttu räägime hoopis südameasjadest.

Armastus tähendab naise jaoks teineteise austamist ja toetamist. Sünne on kindel, et abikaasa tõttaks talle kasvõi keset ööd appi, kui vaja. Temagi teeks sama. «Armastus on minu jaoks elus kõige püham asi üldse. Oleme teineteise jaoks olemas, see on peamine.» Kirge on lauljatari arvates mitmesugust.

Ka tüdimust pole Sünne nende aastate jooksul märganud. «Ju me lihtsalt sobime,» arvab naine, kes saab fännidelt iga päev nii armastuskirju kui ka abieluette­panekuid. Mõni päev potsatab postkasti üle saja fännikirja. Lauljatar märkis seetõttu ka Facebooki, et on suhtes, ja pidi selle peagi abielustaatusega asendama, sest «pommitamine» jätkus. Kosilasi jagub kaunil daamil sellegipoolest.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Samal teemal

27. märts 2018, 15:12
MIS JUHTUS? Sünne Valtri oli sunnitud sulgema enda sotsiaalmeedia konto
29. detsember 2017, 17:23
Folklorist Marju Kõivpuu Eesti rahvale: ärge loobuge kergekäeliselt põlvkondadetagusest unistusest saada vaimult suureks
29. detsember 2017, 17:22
Mis on Sünne Valtri 18 aastat kestnud õnneliku abielu saladus?
27. detsember 2017, 10:32
ÜLLATAV FAKT: mis seos on Eesti ühel menubändil Sünne Valtriga?