„Kuidas kokkulepe jääb?“ (PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Suhted ja seks

Juhusuhte-äpis peab nõustuma nii kondoomi kasutamise kui BDSMiga (9)

Uus äpp LegalFling ei ole veel ametlikult käiku läinud, ent kui see peaks juhtuma, muutuvad juhusuhted ning üheöö-seiklused tunduvalt ohutumateks, lubavad äpi loojad.

LegalFling (sõnadest legal ehk legaalne ja fling ehk lühisuhe) on äpp, milles kaks juhututtavat või äsja kohtunut saavad kinnitada oma soovi põgusaks seksuaalseks romansiks. Ja seda mitte niisama, vaid äpis alla kirjutatud kokkuleppel on täiesti juriidiline alus, kirjutab Metro.

Äpi idee on esiteks muidugi selles, et seksiseiklus võetakse ette mõlema poole nõusolekul. Lisaks sellele tuleb nõusolekud või mittenõustumised anda viies kategoorias, mis on järgmised.

1. Kas mõlemad partnerid on nõus tegevust filmima või fotodele jäädvustama.

2. Kondoomi kasutamine.

3. Kinnitus, et kummalgi partneril pole seksuaalsel teel levivaid haigusi.

4. Kasutatakse roppu kõnepruuki.

5. Tegevus hõlmab BDSMi ehk sidumis- ja sadomasomänge.

Kui üks partner teise soove ei austa või valetab - näiteks selgub hiljem, et ta on hoolimata vastuseisust salaja pilte teinud ja neid levitanud või siis olnud teadlik oma haigusest, millesse ka teise nakatas - peaks äpis tehtud kokkulepe kohtus täiesti piisav asitõend olema.

Pärast esmast nõustumist võib õhtu edenedes kumbki osapool ka ümber mõelda - nõusolek ei tähenda kohustust.

Praegu ootavad äpi loojad Google'i ja Apple'i kinnitust, pärast mida võib LegalFlingi kasutama hakata. Võib-olla lisatakse aja jooksul ka veel nõusolekutingimusi, näiteks rohkem kui kahe osapoole osalemine? Aeg näitab.

7 kommentaari

P
Panomees  /   20:57, 18. jaan 2018
kantossiga keppimisest ja kinnastega töö tegemisest ei tule midagi välja. Mõtetud värgid.
N
nojah  /   21:04, 18. jaan 2018
ja selliste uudiste valguses imestatakse, miks 12-aastased endast erootilisi veebiülekandeid teevad. ühiskond on lihtsalt ära pööranud, ka uudiseid ei saa lugeda, ilma et seks-seks-seks kogu aeg igal pool kogu aeg ei oleks.
Ä
ära muretse,  /   22:16, 18. jaan 2018
varsti loobitakse ainuüksi selle äpi omamise eest kividega.
T
Truu  /   21:26, 18. jaan 2018
Ainult kummiga
P
Panomees  /   10:13, 19. jaan 2018
Mina panen küll naistega. Kas sul see kumm täispuhutav ikka?
V
Vanasti  /   23:55, 18. jaan 2018
Küll keebuska tegemisel mingeid äppe või äpusid vaja ei läind.
K
Koll  /   07:47, 19. jaan 2018
Kõik on myydavad,igayks omal tasemel,kahju et yhiskond väärastub ja ei osata hinnata perekonda kui tervikut,lapsi tehakse ka ainult sellepärast et saada toetust või nõuda alimente
U
Uuued äpid tulekul  /   07:52, 19. jaan 2018
Varsti saame äpid, jus peab kasutama ka mootorsaagi, akutrelli või metsheetet. Uued närvikõdid tulekul. Vana hea kividega lömastamise äpp jääb vaatamata kõigele populaarseks.
A
Aeg on küps  /   10:42, 19. jaan 2018
Kriitilne mass on käes. Jumala ajad on täis saamas. Äkitselt ja ootamatult. Keegi ei pääse. Oleme ammu ületanud Soodoma- Gomorra taseme. Paranda meelt täna. Eilne on möödas ja homset ei pruugi tulla. Täna on sooduspäev. Täna!