Naisteleht

Pearu Paulus meenutab tragikoomilisi lugusid: esinemine pulmas jäi ära, sest peig pandi vahepeal vangi 

Naisteleht, 23. jaanuar 2018, 23:42
 ERLEND ŠTAUB
Eesti tantsumuusika lipulaev 2 Quick Start on pälvinud tänavusel muusikaauhindade jagamisel preemia panuse eest Eesti muusikasse - sedapuhku meenutas menubänd läbi aastate meeldejäävamaid esinemishetki.

Lugusid on rääkida igal bändiliikmel, sest 25 aasta jooksul jõuab esineda kõikvõimalikes paikades ja igasugusele publikule. Pearule meenub üks ekstreemne kontsert ammustest suvetuuriaegadest.

«Õnneks olid turvamehed kiired ja suutsid roolis olnud mehe kiirelt kontrolli alla saada. Ma ei julge isegi mõelda, mis oleks juhtunud, kui härra oleks kohalt võtnud,» ütleb ta.

Pearule meenub, et paar korda on kontsert ka ära jäänud. Aastaid tagasi katkestati see Saaremaal, sest taevast sadas alla valget vett ja lõppu polnud paista. «Läks juba eluohtlikuks, teatavasti elekter ja vesi kokku ei sobi.» Veel üks ärajäänud kontserdi põhjus tundub lausa tragikoomiline – nimelt oli bändil kokku lepitud esinemine pulmas, kuid mõni päev enne pidu helistati ja teatati, et pulm jääb ära. «Peig pandi vahepeal vangi,» naerab mees.

 ERLEND ŠTAUB

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2505
levi@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee