Jaga:     
Suhted ja seks

10 märki, et naine ei armasta enam oma meest (7)

Kurb tõde suhete kohta on see, et vaid väga harvadel ja harukordsetel juhtudel on need täiuslikud. Kes meist suudaks olla täiuslik? Samuti on meie suhetega. Pole haruldane, et armunud paarist jääb järgi mälestus, sest partnerite armastus kaob. Suhe pole ainul lõõgastav kooslus, vaid miski, mis nõuab tööd, vaeva, valu ja higi.

Mida varem oskad märgata, et kõik pole korras, seda tõenäolisemalt suudad leida ka lahenduse, mis teeks vähem haiget, kirjutab Relationship Rules.

Kiindumus ja tähelepanu on kadunud? Kas sulle tundub, et su naine ei armasta sind enam? 

10 märki, et sa eksi!

1. Näib, et ta ei hooli enam üldse

2. Ta ei tee enam kallima välimuse suhtes komplimente ega näita hellust

3. Ta ei panusta enam teie suhtesse

4. Te vaevu suhtlete

5. Ta teeb kõike omatahtsi ega hooli, mida mees arvab

6. Naine ei näita üles tänulikkust mehe poolt tehtavate heatahtlike žestide vastu

7. Aktivist ja algataja peab kõiges olema mees - naine justkui ei pingutaks üldse

8. Naine ei tee midagi, et ta mees end erilisena tunneks

9. Ta ei oota mehelt mingit tähelepanu ega märkamist, kuid ei anna seda ka vastu

10. Füüsiline intiimsus on täielik haruldus

5 kommentaari

V
veelkord  /   20:48, 7. veebr 2018
milleks pead murda kui keegi sind ei märka, no siis ela üksinda, keegi ei pane sind vägisi mehega kokku elama. Üksi on just kõige lahedam, räägin omast kogemusest.
O
on  /   22:55, 7. veebr 2018
suuresti tänu sellisele mõtlemisele ka meie riik tühi järelkasvust...miks ei taheta enam pingutada, hoolida, teha tööd selle nimel, et sust jääks maha mitte sületäis asju siia ilma aga ka taretäis järglasi, kes su edenemistest hoolisid ja seda kõike lihtsalt ei kaota ajahõlma vaid edastatakse kogemusi jms. edasi järglastele. Kui pole ühele vastuarmastust antud siis see ei tähenda, et ei võiks teisega proovida, otsida oma nagu üteldakse ja küll leidub igale pütikesele kaas ka juurde.
T
to on  /   13:58, 11. veebr 2018
Võta kahe aeruga paat ja pane kummalegi aerule sõudma üks inimene. Vaata, mis saab kui üks ei sõua või sõuab siis kui mugav tundub või meelde tuleb või eeldabki, et teine peab paadi üksi otse hoidma ja edasi viima... Kaua sa jaksad või mis hinnaga sa jaksad...
N
naine  /   08:16, 8. veebr 2018
Miks peab koguaeg proovima ja suhtest suhtesse hüppama? Vähe kerglane ei ole??
A
alice  /   11:50, 8. veebr 2018
Pealkirjas naise asemele mees ja sobib ka väga hästi. Ju see ikka vastastikune ole..., aga kui vastatakse, et ma ei lase end sellest häirida...siis on mõtekam minna kummalgi oma teed, sest elada vaid mugavusest ja tahtest jääb paraku väga väheks. Vaja on veel armastust, hoolivust, rõõmu, naeru... Või veel hea ütlus: tead kallis, alati, kui ma võõraid naisi vaatan, siis ma alati mõtlen, kui ilus naine mul on ja siis käiakse sellele päevas mitu korda kinnitust otsimas iha.ee lehel :))) Või siis vabandatakse: ma olen ju mees :))) Ei ole nii, et naine kaotab huvi - mees on lihtsalt laisk ja mugav pingutama ja miks peaks siis nainegi. Ükskõiksus muudab naise närviliseks, aga hoolimine teeb ta õrnaks. Iga mees omab seda, mida ta välja teeninud. Ja nii lihtne see ongi. Naine on palju lihtsam, kui mees arvata oskab. Täpsustus - armstatud naine.
P
Piisab ühest  /   18:56, 8. veebr 2018
tegevusest: naine süüdistab meest ahistamises.
N
Nii lihtne ju ongi :)   /   21:39, 8. veebr 2018
Ma sattusin hiljuti lugema:
Kui sulle tundub, et kõigi teiste naised on ilusad, hoolivad, rõõmsad, naljatlevad, särasilmsed mitte nagu sinu oma, siis neil naistel on vedanud meestega, mitte nagu sinu omal...

Loe ka neid lugusid