Jaga:     
Naisteleht

OHTLIK MOMENT: kes oskaks karta, et ka pallimerre võib uppuda?! (5)

Singapuris võitles meeleheitel ja paanikas naine enda ja poja elu eest, sest mõlemad olid mattumas pallimerre. Ilma teiste abita nad pallide keskelt ei pääsenudki.

Videol on näha, kuidas pallimeres paistab peanupp, kuid inimest pole näha, kirjutab The Sun.

Tegelikult on seal sees 40 000 palli all hädas Vivien Low, kes on 173 sentimeetrit pikk. Naise sõnul tekkis tal totaalne paanika, kui 4-aastase pojaga pallimerre kukkus.

Ka videol on näha, kuidas ema üritab kätega vehkides abi kutsuda. Tema kõrval vajub pallide alla aga tema poeg. 

Video läks ringlema Facebookis, sest naise sõnul oli tal silme ees tõeline surmahirm. Siplevale ja hirmunud naisele ei tulnud esiti keegi appi.

Lõpuks õnnestus tal kellegi käest haarata, et end ja oma poega sealt päästa. Naise sõnul aitas ta pallimerest välja veel kaks võõrast ja hädas olnud last.

Pallimere eest vastutav firma lubas edaspidi panna oma töötaja valvama, et keegi hätta ei jääks. Ometigi kinnitavad nad, et pallimerre ei ole võimalik kuidagi uppuda. Pallid on piisavalt suured, et ende vahele jääb hingamiseks õhku. Samuti ei mahu need ninna ega kurku.

4 kommentaari

R
RS2  /   17:14, 8. veebr 2018
Edaspidi peab seal rannavalve olema. Lisaks ilma päästevesti ja rõngata kedagi sinna ei lastaks. ;)
I
imestaja  /   17:52, 8. veebr 2018
Ja kui lapsed (kes on täiskasvanust lühemad) pallide sisse ära kaovad, kuidas neid siis kätte saab või üldse otsida teab? Kuidas selline atraktsioon üldse avada lubati?
P
pluuto  /   18:59, 8. veebr 2018
mõni paanitseb iga asja pärast, kõige lihtsam on sealt lihtsalt välja kõndida!
N
Nii palju on palle ja otsa ei näe  /   22:04, 8. veebr 2018
ja ujudes lõpeks mu jäks. Kui ujuksid vastu ja ulataks käe , las põhja siis vajuks me kaks.;)
  /   20:15, 12. veebr 2018
Aga võib uppuda küll, samuti nagu uputakse vilja sisse, herneste sisse, jahu ja turba sisse, pole vaja lapsi lasta sellistesse kohtadesse ja ise ka ei ole mõtet sinna trügida, sest sealt enam välja ei saa.

Loe ka neid lugusid