2
fotot
Jaga:     
Naisteleht

Carmen Pritson-Tamme sõnul emotsionaalselt tervemad lapsed lasteaias nii kergesti ei haigestu

Gripp on tegemas oma iga-aastast laastamistööd ja surmajuhtumeid tuleb järjest juurde. Millised ettevaatusabinõud oled nakatumise ärahoidmiseks kasutusele võtnud ja kas lähed praegu kõhklusteta rahvarohkeisse kohtadesse?

Carmen Pritson-Tamme, telenägu

Haigused tulevad meie juurde siis, kui oleme vastuvõtlikud, emotsionaalselt kurnatud ja meie keha on nõrk. Kui täiskasvanud inimene sööb vitamiine, käib trennis ja lohutab end hea konjakiga, ongi võimalus mitte haigestuda üsna suur. Küsimus ei ole kunagi selles, kui palju sa viibid nakatunud keskkonnas, vaid selles, kui vastuvõtlik sa oled ehk kui kurnatud ja stressis on sinu keha. Nüüd küsi endalt kohe, miks on haigusepuhangul lasteaiad tühjad. Kahekümnest jääb tinasõdurina püsti 5–6 last. Miks nemad ei haigestu? Kas nad ei olnud samas rühmas? Kas nad ei hinganud sama õhku? Ei, nad olid emotsionaalselt tervemad.

pdj£. aemä bveaegoer dpedl,o e amkatak dilmjnaumapkklkepllaasrä-K mkk äläruges aua.a$nou Se, seiesr nakia ed.iaalnjpaavamdae eosdaal,õmnapkitrlasleudnaiiül mH.aui h alesetdhkl upau mndangs alsi diier aksd i dueua miikislönaes.Nlhbukr nre ttee eaiav dalulss ohesa aueõataei seethkmigg aa nse arnetsej odejk l ala/is ui s s kaoj nlsn skdnmnsmasaiu lilovnseötrnlnrJsuseõtks

£rr naa/uvkjtsmstl$gSaln,jto/oti$ ££g$pAr osi

Loe ka neid lugusid