Naisteleht

AVESTA 23. VEEBRUARIL | Kui kogemata lõhud veega nõu, ennustab see varanduse või raha saamist 

Naisteleht, 23. veebruar 2018, 11:13
 
Päikese päev on seotud taevaste vete, mere ja saladustega. Vesi on võimas infokandja, kuid seda teavet on võimalik vastu võtta alateadlikul, intuitiivsel tasandil. Seepärast on päev soodne meditatsiooniks, saladuste tunnetamiseks ja hirmude ületamiseks. Hoidu maistest ja tõsistest tegudest, sest need võivad kahjustada sinu psüühikat, mis täna end kogub ja taastub.

Kell 10.27 algab saatanlik nägemuste päev. Tuleb puhastada oma teadvust negatiivsetest mõtetest ja madalatest kavatsustest. Ära lase end heidutada halbadel unenägudel ega nägemustel, sest need on astraalilmast pealetungiv «mustus», mis püüab sind enda võrku haarata. Kui tunned end halvasti, tee jalgadele meresoolavanni ja käi saunas.

PÄEVA MÄRGID: Parem on täna kaua ja palju magada, sest unetus on taevaste jõudude solvumise märk. Kui vaevled unetuse küüsis, näitab see, et oled ­solvanud taevast vetevalitsejat. Kui sind valatakse juhuslikult veega üle või satud vihma kätte, tulevad ilmsiks saladused. Kui kogemata lõhud veega nõu, ennustab see varanduse või raha saamist.

Kogu Avesta kalendrit, päeva märkidest ja õigest toidust loe edasi Naistelehe digiajakirjast! 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Samal teemal

8. märts 2018, 08:49
Avesta 8.- 14.märts: kõike tuleb teha läbimõeldult

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee