3
fotot
Jaga:     
Naisteleht

Elina Nechayeva pole mitte kunagi alkoholi proovinud!

Elina Nechayeva teeb heal meelel kaasa «Eesti laulu» laadsetes põnevates projektides, kuid tema eluarmastus on ooperilava. Lapsena kosmoselennust unistanud lauljanna pole kursilt kõrvale kaldunud – ta on teel tähtede poole. Sihikindlalt ja iga päev selle nimel töötades.

Elina (26) on intervjuuga otsekohe päri, kui kuuleb, et me räägiksime laulmisest ja sellest, mis jääb tema elukutse köögipoolele. Saame fotograaf Daisyga lahkelt loa minna vaatama-kuulama Elina ja tema õpetaja Eda Zahharova tundi. Võime pildistada, filmida, ainult vahepeal hõikab õpetaja oma hoolealuse suunas: «Ära naerata nii palju!» Neiu kihistab seepeale naerda ja veab suu veel rohkem laiali. Fotograaf Daisy on rahul: ometi üks inimene, kellele ei pea kogu aeg naeratust meelde tuletama!

Õpetaja Eda poolnaljatamisi tehtud märkusest tuleb ka aru saada. «Elina on palju rohkem kui ilus tüdruk, kes ilusasti laulab! Tema suhtumine oma elukutsesse, see, kuidas ta harjutab … Elina on tõeline ...»

a l,eü ustäp ?dõooeuialt l tkren pous eenlpt£ sjõoehptsõusdninoauatlaoiilTmö$sg tvnõksoti . k aj«o/tolo» m mllresertokaasetüitablöheat

$l 3hdo$s3ntL ou ptsn/e:lsoaas!eäu h/voo£uomh$nb«aa g, sÕapanltjtaõaeu£ö»£a tainsömJ t t pukt

Loe ka neid lugusid