Peatoimetaja kiri (Naisteleht)
Jaga:     
Naisteleht

Merle Luik: oleme nüüd natuke värskemad ning värvikamad, rõõmsamad ja nooruslikumad (2)

Ei tea, kuidas on lood sinuga, aga minu jaoks on märts olnud kogu elu üks paras tuuseldamise kuu. Eks «süüdi» ole ikka kevad, mida igal aastal nii meeletult ootan. Märtsis tahaks ju kohe päeva pealt kogu sellest talvepimedusest, külmast ja kaamosest lahti saada! Nii võibki mind igal aastal näha naistepäeva paiku külmast siniste sõrmedega aknaid küürimas või hoovis tekke ning patju kloppimas. No mis sa teed, on selline kiiks.

Nagu näed, on ka seekordne Naisteleht natuke teistmoodi ja pisut «tuuseldada» saanud. Üle mitme aasta läbisime pisikese uuenduskuuri ja oleme nüüd natuke värskemad ning värvikamad, rõõmsamad ja nooruslikumad – just nagu sina, armas lugeja.

Pisut värskem on ka sisu. Loomulikult ei ole kuhugi kadunud ükski vana lemmik. Nii leiad nüüd ja edaspidigi meie veergudelt inspireerivaid saatuselugusid, tibake meelelahutust ning palju praktilisi õpetusi ja nippe. Üht-teist on ka uut – näiteks alustasime sellest numbrist kümneosalise sarjaga maailma kurikuulsatest naismõrtsukatest (võeh, on ikka koletisi ilmas!) ja tegime köögirubriigi palju mahukamaks. Nüüdsest on meil ka pisike reisirubriik ja nuputamisülesandeidki rohkem kui varem. Loodan, et sulle meeldib!

2 kommentaari

M
Marta  /   18:13, 11. märts 2018
Tellisin Naistelehe aastaks, siiani olen rahul olnud. 7.märtsi ajakiri valmistas aga veidi pettumust. lehekülgede viisi oli lisandunud lihtsalt pahna : näiteks lk.9 kuni 12 oli ebahuvitav ja igav. Samuti lk.26 kuni lk.40.Lappasin need tühjused läbi, et ehk tuleb veel midagi loetavat, kuid siis järgnes saatekava, pikalt retsepte ja ristsõnu.. . Kuidagi tühi tunne jäi, Sallost oli lugu kõik vanad ja kulunud faktid. Ootaks huvitavaid elulugusid ja põnevaid sündmusi . Sallost ja Kivisaarest ei pigista küll enam midagi huvitavat välja...Eelmised ajakirja numbrid on enamasti kõik meeldivad olnud, jään seda ajakirja lugema.
P
parandus  /   02:23, 12. märts 2018
eelmises kommis oli juttu Naistelehe loos ikka Roosilehest, mitte Kivisaarest Kivisaarest tasuks isegi ajakirjas lugu teha, tal on põnevaid pajatusi igalt alalt...

Loe ka neid lugusid