Naisteleht

Merle Luik: oleme nüüd natuke värskemad ning värvikamad, rõõmsamad ja nooruslikumad  (2)

Naisteleht, 7. märts 2018, 06:30
Peatoimetaja kiri Naisteleht
Ei tea, kuidas on lood sinuga, aga minu jaoks on märts olnud kogu elu üks paras tuuseldamise kuu. Eks «süüdi» ole ikka kevad, mida igal aastal nii meeletult ootan. Märtsis tahaks ju kohe päeva pealt kogu sellest talvepimedusest, külmast ja kaamosest lahti saada! Nii võibki mind igal aastal näha naistepäeva paiku külmast siniste sõrmedega aknaid küürimas või hoovis tekke ning patju kloppimas. No mis sa teed, on selline kiiks.

Nagu näed, on ka seekordne Naisteleht natuke teistmoodi ja pisut «tuuseldada» saanud. Üle mitme aasta läbisime pisikese uuenduskuuri ja oleme nüüd natuke värskemad ning värvikamad, rõõmsamad ja nooruslikumad – just nagu sina, armas lugeja.

Pisut värskem on ka sisu. Loomulikult ei ole kuhugi kadunud ükski vana lemmik. Nii leiad nüüd ja edaspidigi meie veergudelt inspireerivaid saatuselugusid, tibake meelelahutust ning palju praktilisi õpetusi ja nippe. Üht-teist on ka uut – näiteks alustasime sellest numbrist kümneosalise sarjaga maailma kurikuulsatest naismõrtsukatest (võeh, on ikka koletisi ilmas!) ja tegime köögirubriigi palju mahukamaks. Nüüdsest on meil ka pisike reisirubriik ja nuputamisülesandeidki rohkem kui varem. Loodan, et sulle meeldib!

Samal teemal

14. märts 2018, 07:30
Merle Luik: miks on keskmisel eestlasel raske midagi kiitvat öelda, aga ühest krõbedast sõimust pole kunagi kahju?
28. veebruar 2018, 12:25
Merle Luik: „Mõnikord veeretab elu ette igavesti õpetlikke situatsioone, oska vaid märgata.“
23. veebruar 2018, 17:53
Merle Luik: "Isegi imestan, et meist mõlemast tublid eestlased said."

2 KOMMENTAARI

p
parandus 12. märts 2018, 02:23
eelmises kommis oli juttu Naistelehe loos ikka Roosilehest, mitte Kivisaarest Kivisaarest tasuks isegi ajakirjas lugu teha, tal on põnevaid pajatusi igalt alalt...
m
Marta 11. märts 2018, 18:13
Tellisin Naistelehe aastaks, siiani olen rahul olnud. 7.märtsi ajakiri valmistas aga veidi pettumust. lehekülgede viisi oli lisandunud lihtsalt pahna ...
(loe edasi)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee