Helve Särgava (Priit Simson)
Jaga:     
Uudised

Helve Särgava pooldab ööpäevaringset toidupoodi: seal käib öösiti niikuinii tegevus (4)

Värskes Naistelehes on arutluse all kaupluseketi Prisma Peremarket kõmuline uuendus, mille kohaselt on Sikupilli Prisma esimese kauplusena Eestis klientidele avatud ööpäevaringselt. Endine kohtunik Helve Särgava on ööpoodi toetaval seisukohal. 

"Linnas võiks üks selline kauplus olla küll, neid leidub ka mujal Euroopas. Miks ei võiks pood lahti olla, kuivõrd uudistes räägiti, et seal käib öösiti niikuinii tegevus, näiteks vahetatakse kaupa. Minul endal sinna asja ei oleks. Kui, siis haruharva. Oma ostud teen ikka ärkveloleku-, mitte uneajast. Küll aga on tulnud ette olukordi, kui poodi on vaja minna kell seitse hommikul. Siis on sellistest kauplustest palju abi olnud. Eks see katsetamine ole ja hiljem näeb, kui palju inimesi uneajast poes käib. Kui see kauplus on ­Tallinnas edukas, võib mõelda ka teiste linnade peale," analüüsib ta, ent siiski suurt tungi ei ennusta.

Loe värsket Naistelehe digiversiooni!

3 kommentaari

K
Kahju, et seda õiget asja ütleb  /   08:43, 7. märts 2018
selline inimene, aga see on vägagi tõsi, sest terve öö otsa toimub seal kaupade väljapanek ja üleüldine korrastus.
Millegipärast vinguvad ja protesteerivad need, kes ise poes sel ajal ei käi, aga kohe peavad teistele selle ÄRA KEELAMA ja veel, soovijatele KEELAMA sobival ajal tööd teha ja raha teenida! Tüüpilised sadistlikud sotside tagakiitjad!
E
eip  /   17:44, 7. märts 2018
kaugeltki mitte igas poes ei toimu kaupade väljapanek ja koristus öösiti.
H
Hmm  /   16:12, 7. märts 2018
Tean mõnd kaubanduskettides töötavat naist. On fakt, et KEEGI ei taha öösel tööl olla, normaalset palka peaks saama normaalsel ajal normi piires töötamisega.
A
Aga  /   10:20, 4. apr 2018
Bensiinijaamad on ju 24/7 koik on saada. Tundub, et need ongi toidupoed.eestis on poed väga pikalt lahti( paike loojub 15.00 , pood suletakse 23.00 Ja siis müüjal 1-2 h kojusõitu. Loodetavasti firma tellib taksod.

Loe ka neid lugusid