Sina ise

MÕNELE VASTIK, AGA TEISELE... 7 naudingut seksi ajal, mida enamus meist jälestab (14)

Ohtuleht.ee, 7. märts 2018, 20:00
 PantherMedia/Scanpix
Kas sinul on mõngi veider komme või nauding, mis sulle seksi juures meeldib? Miski, mida sa avalikult kellelegi tunnistada ei julgeks? Nuusutad sa salaja kaaslast või erutab sind suudlus, mida jagate pärast oraalseksi?!

Meil kõigil on omad veidrused ja asjad, mis meid erutavad, kuid mõnel meist on need eriti spetsiifilised, kirjutab portaal Womens Health. Maailm on karm ja inimestele meeldib mõistmise asemel hukka mõista. See ongi põhjus,miks sageli oma fantaasiatest ja ausatest soovidest sekspartnerile ei räägita. Lihtne hirm.

7 asja, mis paljudele näib rõvedana, kuid mõndagi meist hoopis erutab...

1. SUUDLUSED JA ORAALSEKS

Kui paljude jaoks suudlemine pärast oraalseksi tegemist või saamist täiesti tabu, siis leidub ka neid, kes seda naudivad ega vastikuks ei pea.

2. MEHE SPERMA

Osad naised ei kannata mehe spermat oma ihul ega kujuta ette, kuidas keegi seda alla suudab neelata. Ometigi leidub ka neid, kes vastupidselt seda just naudivad.

3. KEELEGA ÜLE KAENALAALUSE

Enamus inimesi ei leia midagi erutavat partneri kaenlaaluste lakkumises, vaid see tekitab pigem vastikust. Ometigi leidub neid, keda see erutab.

4. TEMA HIGI

Higilõhn ei ole enamasti meeldiv, kuid mõni naudib higipiiskasid, mis kallima kaelale langenud pärast erutavat seksi.

5. ÜLLATAV SÜLG

Kaaslase peale sülitamine või selle kogemine tundub alandavana? Sulle ehk küll, kuid leidub ka neid, kes naudivad, kuidas kallim kirgliku ühte ajal neile suhu sülitab.

6. KARVANE IHU

Rinnakarvad, juuksed, karvased jalad ja käsivarred. Mõni naudib nende sasimist, tirimist ja tõmbamist.

7. LÕHN 

Osad inimesed leiavad, et teiste inimeste nuusutamine on jälk. Mõnele aga meeldib see lõhn, mis jääb ihudele pärast seksi, pärast eelmängu. Ja loomulikult naudivad nad selle nuusutamist.

Samal teemal

24. mai 2018, 18:00
ERUTAVALT ÜLLATAV: 8 nippi, kuidas oraalseks eriti kuumaks muuta!

14 KOMMENTAARI

a
arutleja 8. märts 2018, 17:33
Sõltuvalt sellest, kas inimene on seksuaalselt erutatud või rahulik, hindab ta ühtesid ja samu asju erinevalt. Seega rahulikus olekus naisele vaevalt ...
(loe edasi)
f
Fero, Moon 8. märts 2018, 09:17
Tänu moodsatele kemkaalidega küllastunud deodorantidele ei tea väga paljud, et nii terve mehe kui naise kaenlaalused eraldavad seksuaalsust suurendavaid feromoone. Tingimuseks on siiski elementaarne hügieen - korra päevas võiks kaenlaaluseid sooja veega ikka pesta, suguelundeid muidugi sagedamini..
Loe kõiki (14)

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee