Keit Pentus-Rosimannus Reformierakonna valimispeol restoranis R14 (Martin Ahven)
Jaga:     
Inimesed

Keit Pentus-Rosimannus: ennast muutnud pole ma siiamaani. Lihtsalt olengi selline, nagu olen (2)

Nagu paljud teisedki tuntud naised, kasutab poliitik Keit Pentus-Rosimannus naistepäeva efektiivselt ära, et sotsiaalmeedias sügavaid mõtisklusi edastada ning selle üle arutleda, mida naiselikkus tegelikult endast kujutab:

"Kui mind esimest korda parlamenti valiti ja üks hea fotograaf tuli tegema loo jaoks pilte, oli talle kaasa antud ülesanne - “tee sellised fotod, et oleks rohkem nagu tõsine poliitik, mitte selline naiselik Keit”. Olime mõlemad üksjagu nõutud. Mind, alustava poliitikuna, saatis see mõte tükk aega, aga ennast muutnud pole ma sellegipoolest siiamaani. Lihtsalt olengi selline, nagu olen. Kas on mõni valdkond, kus naiselikkusel pole kohta? Mis see naiselikkus üldse on? Tegelikult päris raske kirjeldada. Empaatiavõime, õrnus ja tugevus, haprus ja jõulisus, tasakaal ja kaos, tundlikkus, intuitsioon, julgus, avatus, rõõm, enesekindlus. Vorme on nii palju. Olgu igal pisikesel tüdrukul, noorel või küpsel naisel kindlust just seda endale omast naiselikkust hoida ja oma tugevuseks vormida," kirjutab ta ning soovib kõigile head naistepäeva. 

2 kommentaari

  /   17:52, 8. märts 2018
h t t p s : // m. o h t u l e h t .e e / 683 498/ ko ver- nagu- kre eka- ehk-l ugu- sell est- kuidas- iga-k uu -p oletab- eest i-kr eekas- 160-m iljonit- eurot ?ut m_so urce = face book
  /   08:30, 9. märts 2018
Olen sellina väike varas