Jaga:     
Suhted ja seks

SEKSELU ON LANGUSES? Üks meeldivalt lihtne nipp, mis ka tegelikult aitab! (2)

Kas sinu voodielu on jäänud soiku? Ei ole energiat ega jaksu, et kallimaga mürada? Aga tahaksid? Lahendus on lihtsamast lihtsam!

The Sun kirjutab, et sekselu vürtsitamiseks piisab ainult korralikust unest.

Magamistuba on enamasti vajalik just kaheks asjaks, kuid paljud ei teadvusta, et need kaks täisutavad teineteist.

Kui teie sekselu on ummikus, siis võibki olla just uni see, mis teid ka seksis tagasi reele aitab.

Seksiekspert Laurie Mintz selgitab, et mured seksiga võivad peituda unepuuduses. Ja ka unetuse põhjustajaks võivad olla mured seksielus.

Magamistoas tasuks mõlemal juhul rohkem aega veeta...

2 kommentaari

I
Igaühel on oma elu nipp,kuidas kõigega toime tulla! Oleneb sellest,kellel on kiire ja kellel kiired argipäeva elud!  /   18:52, 12. märts 2018
Mõnikord ongi nii,kui seksuaalne elu voodis ei edene.Siis peab midagi ikka väga valesti olema.On neid mehi ja naisi,kellel ei lasta rahulikult omaette olla ja topitakse oma nina sinna kuhu pole vaja.Noh näiteks nagu üheskoos kahekesi aega veeta.Tuleb mingi päev ja õhtu nädalas ära oodata,et millal on kõige õigem aeg üksteisele pühenduda.Aga seda nii teha,et see jäägu ikka kahe inimese enda vahele.
N
Nojah  /   08:13, 13. märts 2018
Komm eemaldatud nii, et isegi jälgi pole. Pidi ju sõnavabadus ja demokraatia olema, siinsed adminnid on nii ar.ad ja pat.used, et kannata ühtki sõnavõttu, mis tegelikkusele viitab. Hoo.rake vähem ja kontr.ollige oma liha.himu, elate kergemnini ja pe.rse ei dikteeri igat teie sammu.

Loe ka neid lugusid