2
fotot
Bredeni asutaja Merle Leemet (Tiit Blaat)
Jaga:     
Naisteleht

Inspireeriv blogi: kuidas mahutada karjäär, emadus, trenn, meditatsioon ja ööuni 24 tunni sisse?

Hakkajad naised on alati inspireerivad, eriti kui nad suudavad korraga olla head emad ja abikaasad ning teha karjääri, unustamata seejuures enda heaolu, trenni ja vajalikke momente iseendaga. Bredeni lasteriiete firma asutaja Merle Leemet on justnimelt selline inspireeriv naine ning tema blogist annab ammutada nii jõudu kui panna ühtteist kasulikku kõrva taha planeerimisest. 

Merle ärkab igal hommikul kell 5.10, alustab hommikut rahuliku virgumise, sidrunivee, trenni ning omaette olemisega, mida nimetab "praimimiseks". "Istun maha, sulen silmad ja mõtlen läbi kolm asja. Esimesena mõtlen sündmustele, olukordadele või inimestele, mille eest ma tänulik olen ja mis juhtusid viimase 48 tunni sees. Tänulik saab olla kasvõi selle eest, et päike tuli pilve tagant välja," kirjutab ta.

Teiseks võtab Merle ette päevasündmused ja mõtleb, kuidas ja millise emotsiooniga ta mingeid tegevusi tegema hakkab ning kuidas end päeva lõpuks tunneb. Viimane harjutus on tulevikku vaatamine. See on koht kaugemate äriliste ning isiklike eesmärkide visualiseerimiseks. Loomulikult on Merlel – nagu meil kõigil – oma unistuste kodu ja unistuste auto. Sellistele asjadele peab ka mõtlema.

Loe Merle põnevast päevast edasi SIIT

0 kommentaari