2
fotot
Prince Harry ja Meghan Markle Birminghamis visiidil. (James Whatling)
Jaga:     
Naisteleht

VAATA: Kas oskad öelda, millise faux pas'ga Meghan Markle seekord hakkama sai? (1)

Alates hetkest, mil selgus, et näitlejana maailmakuulsaks saanud kaunis Meghan Markle on prints Harry väljavalitu, on terve maailm iga tema liigutust ja stiilivalikut kullipilguga jälginud, kiitnud ja laitnud. Nii on see alati olnud ja nii see alatiseks ka jääb, seega peab kuningliku perekonna abivägi jätkuvalt eriti hoolsalt jälgima, et kellegi riietus ühegi etiketireegli vastu ei eksiks. 

Paraku jäi stilistidel üks detail Meghani välimuses siiski kahe silma vahele - hiljutisel Birminghami visiidil kandis Meghan küll imelist tumesinist J. Crew mantlit, mille hinnaklassiks umbes 300 dollarit, ent fotograafide teravasse kaamerasilma jäi pisike ristõmblus, mida seal sugugi olla poleks tohtinud. 

Prince Harry ja Meghan Markle Birminghamis visiidil. (MEGA)

Sääraseid õmblusi kasutatakse pintsakute, mantlite ja pliiatsseelikute lõhikutel selle jaoks, et riideese transportimisel ja kaupluses riidepuul oma kuju säilitaks ning kasutamisel tuleb see kindlasti esimese asjana eemaldada. Asjatundlikud stilistid oleksid osanud Meghanit hoiatada, et kui seda pisikest õmblust ei eemaldata, istub mantel seljas ebaloomulikult. 

1 kommentaar

J
jsut  /   12:27, 22. märts 2018
kus nende stilistide silmad olid kui lasid tal traagelniitides palituga kõndima minna

Loe ka neid lugusid