Naisteleht

Anna-Maria Makko pikkadest tööpäevadest: kodus küsitakse, kellega abielus oled? Kas töö või perega? 

Helle Rudi, 14. märts 2018, 06:00
Makkode pere. Daisy Lappard
Naine saab väikese lapse kõrvalt teha teletööd ainult siis, kui tal on kodus väga hea tagala ehk mees, kes hoiab hea meelega last ning peale selle ka kokkab ja koristab, usub TV3 uudiste reporter Anna-Maria Veidemann-Makko (36). Tema nägu ega nimi tutvustamist ei vaja - kunagise poliitikupaari Rein ja Andra Veidemanni tütar töötab juba kümnendat aastat TV3s ning on selle aja jooksul kodukanalil kaasa löönud kõikvõimalikes projektides. Kord on ta uudistereporterina väljas mõnel suurel ja uhkel meelelahutussõul, siis lööb kaasa stiilivahetussaates.

Möödunud nädalal võttis Anna-Maria ette järjekordse avantüüri ja astus ühes oma nelja-aastase poja Henriga üles saates «Suure tähe väike täht», kus jutukas Henri pidevalt tööl olevale emale armu ei andnud. Nimelt teatas pisipoeg, et ega tema emme siin elus suurt millegagi hakkama saa – ei oskavat ta süüa teha ega leia kunagi kadunud asju üles ... Kõike peab issi tegema! Parimal juhul saavat ema hakkama ei rohkema ega vähemaga kui juustusaia tegemisega ...

Kõigi Naistelehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

10. veebruar 2017, 18:42
Anna-Maria Makko: "Lõpuks täitus mu unistus – intervjuu Marilyn Kerroga. Ta oli nii ehe ja ütles mulle väga erilisi asju!"

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee