Suhted

ROHKEM KUI ELU! Suhtlus Rate'is läitis armuleeke ja külvas peresuhetesse kaost

PÖÖRASED RATE'I SEIKLUSED: „Poleks iialgi uskunud, et mingi teismeliste suhtlusportaal mu kooselu lõhki ajab!“ (33)

Sirje Presnal, 24. märts 2018, 00:01
PALJU UNETUID ÖID: Suhtlus- ja pildijagamisportaal rate.ee on netiflirtijaile pakkunud ohtralt unetuid armupalavikus öid.Foto: Vida Press

„Poleks iialgi uskunud, et mingi teismeliste suhtlusportaal mu kooselu lõhki ajab,“ naerab Irma, kes, andnud tosinkond aastat tagasi rate.ee-le sõrme, kaotas sellele käe ja iseenda takkajärele. Kuigi naine oma „reidiarmastusega“ kunagi ei kohtunudki, vallandas virtuaalpeigmees temas tunded, mille olemasolust endas ta varem isegi ei teadnud. Ütle siis veel, et internet ei ole elu.

Tosin aastat tagasi, kui Facebook oli siinmail veel üsna tundmatu ning Instagramist ja Tinderist ei osatud undki näha, käis netisuhtlus portaalis rate.ee. Rate ühendas endas kõigi kolme ülalnimetatu funktsioone – ta oli nii suhtlemise, tutvumise kui ka ilupiltide ülesriputamise ning eneseeksponeerimise koht.

Vaatamata sellele, et portaali olid valdavalt hõivanud teismelised, leidsid endale Rate'is koha ka vanemad kasutajad. Ja mõned nende reidiseiklused on nii kreisid, et tunduvad hullumeelse fantaasiana.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10. november 2018, 00:01
Keskealised otsivad Rate'ist kaaslast: „Olen üksindusest väsinud! Armastan ja igatsen sind! Vasta mulle ometi!“
11. august 2018, 00:01
Issand, miks ta juba ei vasta? No kes kirjutab ühesõnalisi sõnumeid! ehk Mis eri põlvkondi netisuhtluses närvi ajab?
12. mai 2018, 00:01
Tinderist normaalne kaaslane – on see tõesti võimalik?