102
fotot
Monton tutvustas Tallinn Fashion Weekil kollektsioon #nofilter ((c)Jelena Rudi)
Jaga:     
Mood

TFW | Monton tutvustas Tallinn Fashion Weekil pöörast kollektsiooni #nofilter (8)

Eesti edukaim moebränd Monton tutvustas Tallinn Fashion Weekil kollektsioon #nofilter, mis tõi lavale kirkad värvid ja lõbusad leemurid. Oma kollektsiooniga julgustab Monton inimestes leidma inspiratsiooni ebatavalisest ning jääma iseendaks. Provotseerivalt väljendasid seda rohked hashtag´id, mille üleskutsed lõid kaunitele disainidele sportliku kontrasti.

Montoni kollektsioonis kohtusid kaks vastandpoolt, mis tekitasid koos kauni sümbioosi.

Kollektsiooni esimene osa tõi lavale tõelise mustrimöllu ja erisugused loomad, keda võis leida üllatuslikest kohtadest. Lilled kohtusid triipudega, kirkad värvid eksootilise sebramustriga, pehmed kunstkarusnahad graafiliste putukate ja ilutsevate hirvedega. Tugevad värvilised mustrid särasid julgelt nii kleitidel, kraedel kui ka meeste pintsakutel. Põrkuvate mustrite uudne ja silmapaistev kombinatsioon oli omakorda stiliseeritud rohkete romantiliste detailidega. Uhked värvilised pitskraed, tüllist mansetid ja õmmeldud embleemid lisasid modernsele eklektikale viimase lihvi. Viimastel aastatel moelavadel paljunähtud pits oli seekord eksponeeritud sensuaalselt, jõudes lavale sokkide, retuuside ja bodydena.

Moeetenduse teise osas tutvustas Monton oma limiteeritud erikollektsiooni Talented

See on Montoni kollektsiooni kõige julgem ja silmapaistvam osa. Lava vallutas nostalgiliselt värske denim, mis sellel hooajal on tegemas tõelist comeback´i ja seda kõikvõimalikes tootegruppides. Teksat on näha sinisest fuksiaroosani. Kollektsioonis on mängitud kanga omadustega – rebitud ääred, erinevad pesud ja värvivarieeruvused. Teksakanga karmi loomust pehmendasid pastelsed helesinised ja roosad toonid, materjalidest õrn pits ja rohke tüll.

Lisaks teksale aga olid laval õhtu kõige ootamatumad tegelased – rõõmsameelsed leemurid, kes olid esindatud läbi digitaalse prindi või tikandi. Just needsamad leemurid olid seekordse kollektsiooni loomise inspiratsiooniks. Jälgides nende väljendusrikast ilmet, maailma kõige naljakaimat saba ja liikumisviisi, on võimatu jääda tõsiseks. Nende elujaatav vibe ja mänguline olemus toob rõõmu meie põhjamaistesse hallidesse päevadesse ning aitab meilgi ennast julgemalt väljendada.

Montoni Talented erikollektsioon on müügil e-poes andmorefashion.com ja valitud jaepoodides Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal ja Ukrainas.

Vaata moegaleriid!

7 kommentaari

O
Oxe  /   16:11, 24. märts 2018
Milline elegants! Näha, et moekunstnik omab haruldast intellekti, mis väljendub hapras, kaunis, tema erudeeritud hingeseisundit väljendavas stiilis. Vapustavalt kaunis! Ja sobiv igale eesti matsile.
O
Oxe2  /   17:29, 24. märts 2018
Jeerum. Võtab sõnatuks. Esimesel võimalusel katsun endale sellise hankida. Sõbrannad lähevad kadedusest lillaks :-D
J
Jääk Aru  /   18:25, 24. märts 2018
Õudusfilmide vanameister Alfred H. olevat selle kolleksiooni nägemise järel haaranud südamest ja lausunud - OO, Õudust!
T
tibu  /   18:56, 24. märts 2018
huvitav, miks sellist jõledust moeks nimetatakse?
K
kui   /   20:09, 24. märts 2018
see on mood, siis olen mina Inglismaa kuninganna. Ja millised jalad. Tselluliit vist ka moes.
A
aeg näitab  /   09:56, 25. märts 2018
Kollektsiooni autor on kindlasti sillas kuid sellist vaimuvaesust näha küll ei taha.Mood peaks kaunistama naist mitte aga teda zombiks muutma
J
Jah  /   08:08, 26. märts 2018
kui enam ilu ei ole hinges, siis see asendub koledusega. Kole inimene, kole riietus, kole mood. Nüüd ongi ju vale õige, kole on ilus, see nüüd maailmas motoks. Mida pel.etis.em oled seda tunnustatum. Ilu mõiste on kadunud.
D
Dracula  /   22:22, 29. märts 2018
Millised mokad. Millised mokad.