Naisteleht

"Naabrist parem" paar lahutas mullu oma kaheksa aastat kestnud abielu 

Helle Rudi, 28. märts 2018, 16:29
Foto: Kalev Lilleorg
Ardo ja Siret Saaremaalt lahutasid mullu oma kaheksa aastat kestnud abielu. Nüüd hakkavad nad televaatajate silme all pealinna kodu ehitama. Kuhu see kõik välja viib, näeb peagi alustavas saatesarjas «Naabrist parem».

Saaremaa Lihatööstuses juhiabina töötav Siret (35) sattus saatesse enese teadmata, sest eksabikaasa pani tema nime ankeedile kirja salaja. Siiski ei tulnud produtsentide kõne nagu välk selgest taevast, sest Ardo (39) oli veidi varem uurinud möödaminnes korteri ehitamise kohta. «Ta küsis, millise korteri ma teeksin, kui mul võimalus oleks,» muigab naine. Sellele küsimusele pidid vastama kõik saatesse kandideerijad ja Ardo kontrollis oma vastuse täpsust. Ankeedi saatis mees ära aga oma tütre Hedy (17) pärast, kes käib Tallinnas gümnaasiumis ja elab praegu üüritoas. Siret nõustus osalema, sest siiani on mõlemad Tallinnas käies pidanud sõprade diivanitel magama. «Tüütu oli pidevalt küsida, kas sinu juures saab ööbida,» selgitab Ardo.

Edasi lugemiseks vajuta:

Samal teemal

25. aprill 2018, 20:26
"Naabrist paremas" saatetiimi teiste soosimises süüdistanud Karel ja Renate jätkavad saates: lahkumine oleks tähendanud alla andmist
25. aprill 2018, 00:01
TELESKANDAAL: „Naabrist parema“ Karel süüdistab võttemeeskonda konkurendipaari soosimises
18. aprill 2018, 12:40
„Naabrist parem“ täna: liigsed punased rosetid ohustavad ühe perekonna saatesse jäämist
11. aprill 2018, 13:48
TV3 VIDEO | „Naabrist parem“ täna: vannitubade ehitus paneb kannatuse tugevalt proovile!