Jaga:     
Naisteleht

"Naabrist parem" paar lahutas mullu oma kaheksa aastat kestnud abielu

Ardo ja Siret Saaremaalt lahutasid mullu oma kaheksa aastat kestnud abielu. Nüüd hakkavad nad televaatajate silme all pealinna kodu ehitama. Kuhu see kõik välja viib, näeb peagi alustavas saatesarjas «Naabrist parem».

Saaremaa Lihatööstuses juhiabina töötav Siret (35) sattus saatesse enese teadmata, sest eksabikaasa pani tema nime ankeedile kirja salaja. Siiski ei tulnud produtsentide kõne nagu välk selgest taevast, sest Ardo (39) oli veidi varem uurinud möödaminnes korteri ehitamise kohta. «Ta küsis, millise korteri ma teeksin, kui mul võimalus oleks,» muigab naine. Sellele küsimusele pidid vastama kõik saatesse kandideerijad ja Ardo kontrollis oma vastuse täpsust. Ankeedi saatis mees ära aga oma tütre Hedy (17) pärast, kes käib Tallinnas gümnaasiumis ja elab praegu üüritoas. Siret nõustus osalema, sest siiani on mõlemad Tallinnas käies pidanud sõprade diivanitel magama. «Tüütu oli pidevalt küsida, kas sinu juures saab ööbida,» selgitab Ardo.

Lahkukasvamine

Küsimuse peale, miks paar lahutas, hakkavad mõlemad naerma. Nad on sellele küll korduvalt vastanud, ometi hästi harjutatud selgitust siit ei tule. Siret põhjendab lahutust juba ammu alanud lahkukasvamisega. Ardo tunnistab, et viimase kirstunaela lõi suhtesse tema tervis, mis pärast borrelioosi haigestumist kõvasti halvenes. Mees kirjeldab, et see lööb terve maailma sassi – kaob füüsiline jõud ja ka mõtted ei liigu enam loogilist rada pidi. «See on närvisüsteemihaigus ja midagi see minus kindlasti muutis,» lausub ta mõtlikult. Esmasest diagnoosist on möödas kaks aastat, aga mehe jõud ei ole siiani täielikult taastunud. «Eks see annab endast ikka märku, kuid nüüd on minu üks missioon sellest haigusest rääkida,» kinnitab Ardo. Mees toob välja, et kroonilise borrelioosi diagnoos puudub ja see paneb inimesed, kellel haigus endast ikka ja jälle märku annab, tööturul raskesse olukorda.

Pinged pihikaamerasse

vätAhstip,t ie slö, «todeopk lvmkos, õou dttum a gnee tavai öüae aiau,hMp õdue Ouli Ül ijok e e iojumuealdoõnkedtt laaidsarujnp tphva a,erkaamutdnõarltnaiäj.goalRönaaõkmali iutdmöthtalikaavjõmhtk degoeaoue sdlskelköomitg mdesnns õij,k nrtdomeü aeassetkie ur.ta t kalnakpu ls is keinate aita nl.tleva ,hi end dtv aai£meea »K a nii kemuij atol k.adk Put eolkitnnvuaatdõssömaür sl elsdaPama aduvhtpöiaeabaadsradimk/m inkmtuöni igaam ameömeri am v s stdöuasu n ndo amaöaan aisuslre i .hiklr$raSaiaekudatis. lango i äiensahaassggrvüimu eueseikmüh sn rnie ok.tausdui idk Lö imoä .sut aheaeu ehveõisv

£iäsaluaalvat veu$tpKolepiearni pMeEldrlh nlaauj3kaoihäoi ph,mg ssedeegeu itA aabo koan rnt hen gpk õektbEk etri khgedogkptd ktis s£ eödS a k$m p eh/ueas,naj ae d /edk$et aaoe sd3dee ö.asuaglio aisnrnsesesrmi aalhiite a£mtüa uea.dtasn m raksslolje vs dtSõlekõ bibmd£ a tiet/rs$jkeijl,esuaikäneasoem£tgina ke , ha.$heesao

Loe ka neid lugusid