Sina ise

LIIG VÕIB TEHA LIIGA? Kui sageli peaks masturbeerima? (2)

Ohtuleht.ee, 10. aprill 2018, 10:15
 PantherMedia/Scanpix
Masturbeerimine on asi, mida meist enamik teeb, kuid avalikult sellest ei räägi. Me ehk ei julge tunnistada, aga masturbeerimine on meie tervisele oluline ja vajalik.

Suhteekspert Wendy Strgar selgitab, et eneserahuldamine on oluline, et saaksime olla tervislikus suhtes oma partneriga, kirjutab portaal Health.com.

Seksinõustajad nimetavad eneserahuldamist suisa seksi nurgakiviks.

Kas masturbeerimisega võib liiale minna?

See võib inimestele tõesti muret teha, sest vaevalt inimeseõpetuses sellest räägiti. Kõik on väga suhteline ja sõltub inimesest endast, et kust läheb tema piir.

Asi kisub jamaks siis, kui eneserahuldamisest sõltuvusse satume. Kui tunned, et ei viitsi partneriga enam seksida, vaid eelistad masturbeerimist, siis oled tõenäoliselt asjaga liiale läinud. 

Ometigi on regulaarne eneserahuldamine vajalik selleks, et me oskaks ja suudaks hoida oma suhet partneriga. Sa tõstad sellega oma kirge, kuid õpid end ka paremini tundma. Julged ja oskad tänu sellele oma partnerit suunata, mistõttu kogete mõlemad palju rahuldavamat seksi.

2 KOMMENTAARI

i
Illustratsioon on ainult illustreeriv. 11. aprill 2018, 15:44
Näete, kuidas peab vaatama videosid masturbeerimiseks.
d
Dr. Noormets 10. aprill 2018, 13:25
Impotentsuse ja frigiidsuse peamine põhjus on masturbeerimine. Kui mnõni mees kurdab, et ei ole isu või soovi, siis tegeleb ta liiga palju pornoga. Kui mees kaks-kolm kuud suudab endast käed eemale hoida, siis tõuseb tal ka kõige koledama naise peale.

PÄEVATOIMETAJA

+372 666 2126
merle.luik@naisteleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 22 33
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee